Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barna bőr szebb mint a fehér?

A barna bőr szebb mint a fehér?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal szebb a barna bőr...

Nem tudom elfogadni magam fehér bőrrel és tök rossz,

hogy nem lehetek barna bőrű...

Jó!Van szolárium meg ilyenek,de az meg olyan mű és

egyből levágják,hogy szolis vagy...A napozás,meg úgyis kikopik!!!

A mai világba meglátnak egy fehér bőrű embert és "pff de undorító" !!!


2011. aug. 3. 20:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

"A mai világba meglátnak egy fehér bőrű embert és "pff de undorító" !!!"


Akkor igen csak elvagy tévedve, kisanyám! :D

Nekem a világos bőr jobban tetszik.

2011. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bőrfüggő :D Én fehér vagyok, és nem h pfff-ögnek az emberek, de imádnak a ffiak. Személyiség és egyéb függő, h ki tetszik az embereknek, és ki nem, semmiképp sem bőr XD Az meg h a divatmacáknak tetszem-e? Érdekel? Főleg, amikor a pasijuk is engem bámul a barna bnőjük helyett. Ugyanmár!
2011. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
a fehér bőr elegáns, a barna szexis.
2011. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

szia!


Én magyarként nem szeretnék egyáltalán barna bőrű lenni. Fehér bőrűnek születtem, legyek is az. Van elég barna bőrű ember. Persze, nyáron barnulok valamicskét, de még ez is sok néha.

2011. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Én picit barnább vagyok de azért nem nagyon. Nekem az tetszik ami nem is hófehér, de nem is csokibarna. Szerintem a fehér bőrrel az a baj, hogy tökéletes bőr kell hozzá és arc. Sajnos túlságosan is meglátszik rajta a legkisebb bőrhiba. Meg nem tudom lehet hülyeség de nekem az jut róla eszembe hogy beteg a csaj vagy ilyesmi:D
2011. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Én fehér bőrű vagyok, de sz,rok azokra akiknek nem tetszik a fehér bőröm. :D

Így születtem, fehér bőrrel, nem utálhatom magam azért amilyen vagyok és aminek születtem.

Szoli nekem nem ajánlott. Napozás talán, de inkább maradok fehér bőrű. Nekem jobban tetszik. Szép a barna bőr is, szép a fehér bőr is, és a sárga is(tudod kínaiaknak sárgásabb a bőrük:) ). Mindegyik szép, mert az TE vagy. Tudom, ezt most nehéz lesz felfogni, amíg ezt te sem vallod be saját magadnak. Amíg nekem mondták én sem hittem el. Hidd el, fogadd el, vagy ha akarj változtass rajta de csak is mértékkel. De inkább először azt ajánlom, hogy fogadd el magad úgy ahogy vagy.

A természetünk ellen lehet harcolni, de sokszor nem érdemes, mert csak újabb harcokba rángatjuk magunkat,és így sosem lesz kiút. ezért írom azt, hogy előbb fogadd el magad. Mert ha így változtatsz magadon, akkor sokkal jobban fogsz tetszeni magadnak akárhogy is nézel ki.

Nekem egyébként igaz hennával festett, de fehér a bőröm zöld a szemem és vöröses barna hajam van. És meg vagyok vele elégedve így. Inkább arra gondolok, hogy kitűnök valamivel.

2011. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Ráadásul van egy ismerősöm, aki már elég öreg. Egész életében napozott, mert hogy a barna bőr szép. már a nem is tudom hanyadik rákos elváltozást vágták ki a bőréből... Több éve bőrrákos.
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
én kreol bőrünek születtem, nyáron nem napozok és akaratom ellenére is, csokibarnára lesülök^^ az a jó abban hogy barna vagy hogy nem égsz le a napsütésben. Komolyan sose égtem le, még a tengerparton sem, és a bőrhibák sem annyira látszanak, télen fehérebb vagyok igaz, de nemjárok szoliáriumba. Nekem semmi bajom a fehérebb bőrszínnel, bár hófehérke azért nemszeretnék lenni!:-)
2011. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Én is kreol bőrű vagyok :)

Szerintem ez azért jobb,mert télen is viszonylag barna vagyok és ha beteg vagyok akkor egy kicsivel sápadtabb leszek,de még mindig barna. Ellenben ha a fehér nyáron is fehér néha ijesztő télen,hogy elveszik a hóban (barátnőm :D)

De minden bőr szép

2011. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon fehér a bőröm de sötétbarna szemmel meg fekete hajjal nem is szeretnék barna bőrt. Igaz a barna bőrön kevésbé látszanak a hibák stb de nekem másokon is sokkal jobban tetszik a fehér bőr. Amúgy ha mértékkel szolizol el lehet érni egészséges és természetes barna színt is.
2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!