Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha már az interneten jelentkez...

Ha már az interneten jelentkeztem egyszer modellnek de nem kaptam rá választ, akkor jelentkezhetek még egyszer, vagy hívjam fel őket h megbeszéljek egy castingot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sok ügynökségnél ki is írják, hogy csak azoknak jeleznek vissza, akit érdekesnek találnak, de ez így van igazából mindegyiknél. Ha viszonylag régebben jelentkeztél, akkor újrapróbálhatod akár, sokat tud változni az ember, hátha most tetszel nekik. ÉS ami fontos, ne egy ügynökségnél kopogtass csak, mert ami az egyiknek szép, a másiknak nem. Tudod, kinek a pap, kinek a papné. Sok sikert! Puszi.
2011. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál rá választ, akkor valószínűleg nem kellettél, sajnos a legtöbben válaszra sem méltatnak :/

Viszont az előzővel egyetértek... ha ez régebben volt, akkor most csinálj magadról új fotókat, amik előnyösebbek (felejtsd el a tükörben pózolós mobilos, csücsörítős gagyiságokat).

Ilyen fotókat készíts:

[link]


Letisztult képek, látszik az arcod szemből, profilból és az alakod is lehetőleg bikiniben. Ha ilyen fotókat készítesz sokkal nagyobb az esélyed, hogy válaszolnak. Ja,és smink nélkül!!

Egyébként ne csak 1 ügynökségnél próbálkozz, házalni kell :) Küldd el vagy 6-nak :) Valamelyik csak behív castingra.. :)

2011. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! ilyesmi képeket csináltam egyébként, azt meg kell hagyni h tényleg nem voltak túl előnyösek, csak sajnáltam az időt jobb képek készítésére. és több ügynökséghez is jelentkeztem csak 2-től elutasítottak, 2től nem kaptam választ, és nem tudom h mennyi idő után jelentkezhetnék újra, mert kb. 2-3 hónappal ezelőtt jelentkeztem az ügynökségekhez, azóta már van jobb,profibb képsorozatom bikinis. (alkat, magasság megvan egyébként:))
2011. aug. 5. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, küldd újra! maximum elutasítanak megint, de lehet h bejön, vesztenivalód nincs! sok sikert
2011. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!