Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek menő egy új...

Hogy lehetek menő egy új suliban, hogy kell öltözködni, vagy éppen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új suliba megyek és 5. - es leszek. Hogy lehetek menő, és ha tetszik egy fiú akkor mit csináljak, vagy hogy öltözzek. Szóval értitek! Segítsetek!!!!!!
2011. aug. 4. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Belőled se lesz osztályelső...
2011. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Add önmagad....
2011. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

látom nincs stílusod.

de amugy nem mind1 osztályon belül nem érdemes pasizni/csajozni hidd el.

2011. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írjatok normálisokat. A 2 - es jó volt köszi. DE a többi
2011. aug. 4. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott barátkozz. De egy kis káromkodás nem árt.
2011. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért van az, hogy már 5-es korban a menőség és a pasizás a lényeg. Nem értelek titeket, nekem ilyen korban még a tanulás volt az első. Amúgy legyél tömegcikk, nyavalygós és stílustalan buta liba. Ha mindez megvan, akkor elkönyvelheted, hogy "menő" vagy.
2011. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

és úgy lehetsz ku*rvára egyedi ha mindenkit leszólsz aki nem akarja élet hátralévő részét úgy tölteni hogy semmibe veszik és nincsenek barátai. (ezt üzenem előzőnek, és hozzátenném: rohadtul nem vagy egyedi, mert naponta olvasok 40 ugyanilyen beszólást. és felőlem nyugodtan élj abban a hitben hogy egyedi vagy, de minket hagyj békén és olykor foglalkozz a magad dolgával is és fejleszd az "egyediséged". köszi. és ha már mindenképpen írni akarsz a kérdésekhez örülnék az építő jellegű válaszoknak. és elárulom hogy akiket te leírtál sehol se menők, mindenki lenézi őket. csak ők hiszik magukról hogy azok. és ilyen emberek mind unalmasak, nagyképűek és a legtöbbjük eléggé ribancos is. szóval ilyen semmiképpen ne legyél))

szerintem is add magad mindig. és az a legfontosabb hogy azokkal is légy mindig kedves, akik nem szimpatikusak neked, mert lehet hogy később ő lesz a legjobb barátod. ne legyél visszahúzódó, mindig mond meg a véleményedet a beszélgetésekkor, de ne ordibálj, és ne erőltesd rá másokra az elképzeléseidet. inkább csak annyi hogy legyél te is az osztály része, és ne csak leülj valahova és figyelj ilyenkor. próbálj meg vicces, humoros lenni, de ne vidd túlzásba. és tanulj jól, mert a legtöbb helyen a hülyéket lenézik. a fiúkról meg annyit, hogy még egy kicsit korai. :)

2011. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Utolsó! Köszönöm a szép üzenetedet. Egészen jól esett, bár nem mondanám, hogy építő jellegű kritikát kaptam. Nem vagyok sem a Te sem az ő korosztálya, szóval azt hiszem megéltem ahhoz pár nyarat, hogy tudjam mit beszélek. Nem vagyok stílustalan és r*banc sem, gyerekem van, akit nem akarok, hogy olyan legyen amilyet írtam, vagy amilyennek Ti a tökéletes követendő példát tartjátok. Úgy őszintén, ha az 5. azt jelenti, hogy 11 éves (tehát nem szaki vagy bármi más iskola) akkor igazán érett kislány, ha pedig olyan érett és még pasizni is van kedve, akkor az ilyen kis csöpp kérdéseket, mint amit ma feltett kisujjból kéne ráznia.


Lehet utálni, lepontozni, de nekem ez a véleményem.

2011. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez hülye kérdés, vedd fel ami tetszik, nem kell megváltoznod mert új suliba mész! azt elég lesz megtenned majd a gimibe :DD add önmagad, énis csak ezt tudom mondani.
2011. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!