Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbelövés után hány napig...

Fülbelövés után hány napig ajánlatos azt a fülbevalót benne hagyni, amivel kilőtték?

Figyelt kérdés
Illetve ha le van fertőtlenítve a másik fülbevaló előbb is ki lehet cserélni?
2011. aug. 5. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom,egy hónapig
2011. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is kell neki az egy hónap.
2011. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap lövettük ki a lánykám fülét.

Nekünk azt mondták, hogy legalább hat hét (3 éves), és utána lehet csak kicserélni.

Addig fertőtleníteni kell kb. két hétig, és rendszeresen mozgatni.


Ez egy nyílt seb, akárhogy nézed, könnyen bevihetsz bacikat,mikor kicseréled, és fájhat is.

Szemöldök pc-vel jártunk úgy, hogy kivettük, hogy kicseréljük másikra, és 5 perc!!! után már nem volt meg a lyuk, alig bírtuk átbűvészkedni ketten, és az ilyen tortúrákat jobb elkerülni.

2011. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hova lőtték?

2011. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem két hetet mondtak, de nem akarok addig várni, mert már most se fáj és tudom forgatni. 18/f - fülcimpa.
2011. aug. 6. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen varj 2 hetet, baratnom kiszedte, s visszafort e smajndem elfertozott
2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy 2 hét, de még jóval utánna is fájt, úgyhogy nem vettem ki még egy jóideig. Ha már nem fá szerintem kiszedheted, de a másik fülbevalót amit beleteszel inkább fertőtlenítsd le betadinnal.
2011. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!