Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 177 cm magas vagyok,71.5 kg,...

177 cm magas vagyok,71.5 kg, és 15 éves lány. Szerintetek ezek a méretek arányosak?

Figyelt kérdés
Képet most nem szeretnék feltölteni, csak az érdekelne, hogy szerintetek ezek a méretek arányosak-e?
2011. aug. 8. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít hogy a súly hogyan oszlik el.

Elvileg az egészséges határon belül van, de az sem szentírás.

Sajnos ebből nem derül ki, hogy ebből a súlyból mondjuk nem 2,5 kg pl a melled. Ha mondjuk ez a szitu, akkor kimondottan karcsú vagy.

Vagy hogy milyen formáid vannnak. Minden nő más, van aki combosodik, van akinek a feneke nő, van akinek a felkarja, van akinek az övtáska párnái...

2011. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a melleim nem igazán nagyok, inkább a hasam vagy a hogy te fogalmaztál övtáska párnáim ^^
2011. aug. 8. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Na ja, de emellett még mindig nem tudjuk, hogy a 177 cmen belül miylen hosszú a lábad stb. Vagy az övtasik mellé mekkora a csípőd.

Ahogy te is írtad a részletek közti arányok a fontosak, nem a magasság/kg dönti el igazán.

2011. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

hát mit ne mondjak, jó.jó az lehet hogy még egészséges határon belül van, de nem vagy egy nádszál az hótziher


én 18 éves fiú vagyok, 175 centi, 65 kg-al, ami egész jó alak, nem izmos vékony, de még jó kategória, akkor szerinted te 15 éves, lány létedre szerinted arányosak a méreteid?

felnőőtt jó alakú nők 170 centivel 60kg körül vannak, csak hogy legyen mihez viszonyítanod

2011. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem izmos, vékony*
2011. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy pár kg-ot leadhatnál. Olyan 67 körül lenne jó szerintem. :) Én 191 centivel vagyok 83.
2011. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze annyi eszetek van,mint egy marék lepkének... Lehet egy sportoló lány,aki izmos,mert ezekell az adatokkal nem hiszem,hogy 20kg-ot kéne fogynia-.-
2011. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En 178 cm magas vagyok, sovany allapotban 56 kg korul, most epp vekony, de mar nem sovany allapotban 60 kg.

Kb 63-65 kiloig en meg vekony tudok maradni, legalabbis regebben volt olyan, de akkor sportoltam, tehat izom is volt a sulyban, az tobbet nyom, ez sokat szamit.

Szules utan voltam 68-70 kg korul, nem voltam akkor ugy vekony, de meg duci sem, molett kategoria sem, inkabb csak telt. Nem is kellett duvan nagy ruhakat hordanom. (Most hordok pl S/34-36 meretet, akkor hordtam M/40 korulit.)


Szoval magambol kiindulva nem gondolnam, hogy te kover vagy, de mondom: sokat szamit, hogy van-e izom, illetve hogy milyen az elrendezes.

En nem vagyok ide-oda hizos, szules utan mindenhol volt rajtam valamennyi plusz centi, de nem volt kifejezett uszogumim, vagy aranytalanul nagyobb fenekem, stb. Szoval abszolut nem voltam kover kategoria.

Ha te is ilyen vagy, akkor nincs gond!

2011. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

ma 22:41

majd 15 évesen lesz rajta 20 kiló izom, nem?

2011. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

22:27: egy férfi és egy nő alakata teljesen más. Egy egészséges nőn van fenék, comb, mell. Ez nem lufiból van, hanem mind zsírszövet és/vagy izom felesebe.

A női test arra lett tervezve, hogy kibírjon akár 2-3 terhességet egymás után, közben szoptatással. Ehhez mind tartalék kell, és a test raktároz magától.

A férfiak ezzel szemben gyors, ruganyos vadásznak kellett lennie, így a súly akadály volt.

Emiatt van, hogy a női hormonoktól kikerekedik az ember, ezzel szemben a tesztótól izmososdik/fogy.

2011. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!