Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beszeretném festeni a Hónaljsz...

Beszeretném festeni a Hónaljszörömet, lehet divatot teremtenék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyik oldalon kék vagy sötétzöld lenne, másikon vagy piros vagy, neonzöld, de szóbajöhet még a narancssárga is, de még van idöm gondolkodni, amig megnö akkorára. Szerintetek? 15/f
2011. aug. 9. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

felejtsd el

kö.csög vagy?

2011. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem de vicces lenne:D
2011. aug. 9. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem az utcán beléd kötnének
2011. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szivárvány színű, így legalább senki se kételkedne a hovatartozásodban...
2011. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ár irtam ezt a kérdést, csak rosz kategoriába, ugyhogy átirtam ide is, ott mondtam hogy jolenne a szivárvány, csak nemakarok ugy kinézni mint egy papagáj.
2011. aug. 9. 18:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2011. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha komoly a kérdés akkor én besírtam. meglátnálak utcán és valszeg nem bírnék továbbmenni annyira nevetnék:D ha a környezeted fogja a beteg állatságokat, akkor csináltasd meg. még egy ilyen vadmarha úgy sem lenne:D de ha nem elég nyitottak a s*gghülyeségre ne csináltasd meg mert megszívod. én kékre és neonzöldre vagy pirosra és neonzöldre csináltatnám.

18/L

2011. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
egészet komolyan gondolom, ismernek, tudják milyen vagyok, az egész ugy jött ,hogy a barátnömnek emlitettem ezt viccből, kiröhögött mondta csináljam, erre én mondtam hogy ok, ö nem komolyan gondolta, de én igen.:D
2011. aug. 10. 05:58
 9/14 anonim ***** válasza:
tedd:D
2011. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nem rontana magán a tényen, hogy hagytad megnőni a hónaljszőröd. De lehetne inkább rózsaszín csillámporral, az egyik oldalon rasztásítva a másikon dauerolva.
2011. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!