Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sztetek milyen a testem? (kép)

Sztetek milyen a testem? (kép)

Figyelt kérdés

igen tudom a hasam és az oldalam elég nagy dee rajta vagyok a fogyáson.


[link]


2011. aug. 11. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagy kover egyaltalan, de az a kis bugyi valahogy nem all jol, valassz masikat, es ugy tegyel fel kepet(igy furcsa). nem sertesnek szantam,jo tanacs!
2011. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csinos vagy!


25/N

2011. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát olyan fura!
2011. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahol van a kezed ott olyan furcsa a tested és ezzel a bugyival úgy nézel ki, mintha onnan egy másik test lenne, mintha ott lenne a jelölés, hogy "innen lelehet vágni".

Ne haragudj ha megsértettelek, teljesen jó alakod van, csak nekem ez fura így.

2011. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jó az alakod nem vagy zsíros

arról nem tehetsz hogy széles a csípőd, de így is szexi

2011. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szinte nincs derekad.
2011. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, de tényleg.

Erről nem te tehetsz, mert úgy egészében sztem felesleg nincs rajtad, nem vagy hájas, csak a csontozatod olyan fura.

(Valaki írta a széles csípőt... Javaslom, nézzen utána, hogy az mit jelent, mert sztem pont, hogy ott keskenyedik neki nagyon. Az sem igaz, hogy nincs dereka.)


Kérdező, nem akarlak megbántani, de ezt fogyással nem tudod korrigálni, de még sporttal sem nagyon.

Egyébként nem nézel ki rosszul, csak fura a kép, alulról fotóztad? Mert lehet, az is közre játszik.

2011. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha a medencecsontod 10 centivel magasabb lenne a kelleténél. Nem valami szép
2011. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úristen. ez durva. bocsi. amúgy igen, ezzel tényleg nem tudsz csinálni semmit. fogyózhatsz, csak akkor mégjobban kiugrik az a kritikus rész. ezt milyen alaknak hívják egyébként?
2011. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég fura.
2011. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!