Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen melltartót kéne vennem?

Milyen melltartót kéne vennem?

Figyelt kérdés
75/B-s melltartót szoktam venni. A 70/B-s szorít,kicsi,de a 75 ös meg mindig egy picit eláll a mellemtől ha PL: ülök,és elengedem magam. Már eléggé idegesít h nerm tudok magamnak cici tartót venni. Más is van így vele?
2009. ápr. 12. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is így vagyok vele, ugyanezekkel a méretekkel. Szerintem teljesen természetes, hogy pl. ha ülsz vagy kicsit elengeded magad, akkor picit eláll. Inkább nagyobb legyen egy icipicit, mint hogy szorítson.
2009. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak olyan szarul esik mikor PL. barátom mondja h teljesen belátni,meg látja a bimbim,ha egy kicsit kivágottabb toppot veszek fel nyáron. Mindig azt mondja h ha másülne itt melletem akkor ő is azt látná amit ő. nem érti meg,h nem tudok másmilyen melltartót venni!
2009. ápr. 12. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is detto ezek az arányok, és barátom is ugyanígy mondta nekem, annyit kivéve h őt nem zavarja, vagyis nem mondja h másik így úgy.

Am én annyit szoktam tenni, amikor már nekem is kényelmetlen(pl felcsúszik hasonlók), hogy a 75B-s melltartobol beveszek valamennyit, nem vmi esztétikus h cérnával odavarrom, de inkább legyen ilyen mint h elálljon..(márha kényelmetlen is).

2009. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a gond, akkor keresgess az A-s cicifixek között, és mindenképpen úgy vegyél, hogy próbálj. Ha netán hozzáértő az eladó, akkor magyarázd el, vagy mutasd meg neki, hogy mi a gond, mert ő meg tudja mondani, milyen kell. Nekem például csak azok a fazonok jók, ahol a két kosár minél távolabb esik egymástól, különben felcsúszik az egász melltartó. Én se magamtól jöttem rá erre, hanem a kedvenc üzletemben segített az eladó.
2009. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is 75B-s melltartót hordok,van 3 abból kettő nem jó...ha a legszorosabbra rakom szorít,ha a középsőre rakom meg olyan furi,a mellemre tapad viszont a hátul nagy...én majd elmegyek anyuval és szétnézünk.


Próbálj fel többféle melltartót,a fazon is sokat számít.És nem fontos az 1. boltban megvenni a melltartót...

Sok sikert!

2009. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lemértem magam,és szémolgattam. az a helyzet hogy pont 2 méret között vagyok...
2009. ápr. 19. 14:16
 7/8 A kérdező kommentje:
74 és pőont a B ás C kosár között vagyok. Na ilyenkor mi van?
2009. ápr. 19. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj be szépen egy üzletbe, és kérd az eladó segítségét. Érdeklődhetsz ismerősöknél, hogy ismernek-e jó üzleteket.
2009. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!