Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lil Wayne-nek melyik felén...

Lil Wayne-nek melyik felén van az ajak piercingje?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék csak nemtom ,hogy melyik felén a divatosabb/trendibb.És amúgy is úgy tetszik ahogy Lilnek van ,szóval lécci segítsetek.Koszi

16/F


2011. aug. 12. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, am örülök hogy királynak tartod Lil Waynet, sztem is az:D 14/F
2011. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Imádom.Kulonben nem 16 vagyok ,hanem csak 14 ,de nem akartam kiírni mert féltem ,hogy fognak fikázni ,hogy ennyi idosen piercinget akarok.Amúgy már van mindkét fulemben fulbevaló úgy mint neki :)
2011. aug. 12. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Lil Wayne egy csicska. 18/F
2011. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.Válszoló--- Miért és akkor szerinted ki a jó arc? Netán JB vagy ki a f*szom
2011. aug. 12. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb oldalon van és én is imádom, bár én 17/L ;DDD

Nekem is van pcm, de gondold meg, hogy tényleg akarod-e, mert ha kiveszed meglátszik. Én nem bántam meg, de Te lehet, hogy megbánod, mert még csak most változol majd igazán.

2011. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nemtudom ki az a JB, de én előnyben részesitem az igazi hip hopot ha már arról van szó gondolom ezeket nem ismered: grandmaster flash, Das EFX, Fu schnickens, ice cube, DRE, KRS-ONE, 2PAC, Wu-Tang, és sorolhatnám a rap igazi mestereit akik közé lil wayne nem fér be.

lil wayne első számai között tényleg volt jó, de ne haragudj nem tudok királynak vagy lazának tartani egy segg aljáig letolt feszülős piros gatyás rasztát aki televan varrva még az arcán is. kemény gyereknek nevezném? nem, kemény gyerek mike tyson. laza csávó? nem, az snoop dogg. jó énekes? nem az sem. akkor talán jóképű? nem.

akkor miben lehet a példaképem? semmiben ---> nem király

2011. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát kinek a pap ,kinek a papné...De nekem tetszik a stílusa ,kulonben akiket soroltál ,azokat ismerem ,és valamelyiket birom is ,például Tupac és Dre nagyon jóóó. Amúgy koszi a válaszokat ,azért a tiedet is utolsó válaszoló :)
2011. aug. 12. 16:55
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy JB az Justin Bieber ,egy igazi nyálgép ,na azt eléggé utálom , nem szimpatikus...
2011. aug. 12. 16:56
 9/9 anonim válasza:

Lil Wayne egy csicska ???:O:O

te meg egy idióta hülye vagy ....

Lil Wayne a legjobb élő rapper te csicskaaaa

2011. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!