Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik romák! Zavar titeket,...

Akik romák! Zavar titeket, hogy sötétebb a bőrötök, mint a nem romáknak?

Figyelt kérdés
A kérdésemben semmiféle rasszizmus nincs!
2011. aug. 13. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
:) barátnőm roma, zavarja néha, de egyébként csak akkor ha mondják rá vagy ilyesmi, amúgy nincs kisebbség komplexusa.
2011. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én nemvagyok roma. albán vagyok. kreol bőröm van,derékig érő hosszú göndör hajam,és barna szemem.

nagyon gyaran leszoktak cigányozni,ismeretlenek,akik nemtudják hogy nemvagyok az. engem nem zavar. ésha annak születtem volna?!?!? akkor mivan? akkor zsámó! :D éskész.

sose szoktam kijavitani senkit hogy bocs..nemvagyok cigány. aki cigányozik annak ugyis aaz értelmi szinte a béka segge aatt van valahol nagyon lent.. szoval énmiért érezzem kellemetlenül magam?:) nincsenek kellemetlen szituációk,csak emberek,akik roszul kezelik ezeket.

2011. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

jaés én különösen büszke vagyok a kreol bőrömre,és a göndör hajamra,és ennek több oka van:

- itt eu-ban különlegesnek,exotikusnak számitok,ami fehivja a fiuk érdeklődését.:D

- kitűnök a többiek közül. és az én arcomat elsőre megjegyzik.

- itt eu-ban szinte mindenki göndör hajról álmodik,mégis mindenki még egyenesebbre vasalja,rám meg irigykednek,hogy olyan szép fürtös,és hosszú.

- míg a többiek az éetüket kockáztatva,a legnagyobb UV sugárzásokban feküdnek ki napozni,és hónapokon át teszik tönkre a bőrüket szolival,addig én sz@rok az egészbe,és ha egy sötét ládába zárnak,akkor is tudom,hogy barnább eszek náluk:D

2011. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársam "elvileg" nem cigány de mégis nagyon barna bőre van, főleg ugye h szolizik napozik, barnítókrém, béta-karotin stb...mindenki cigánynak nézi de nem zavarja ..különben nem akarna mindenáron ennyire feka lenni...
2011. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 12.56!


Azért nem hinném h mindenki göndör hajról "álmodik" sőt... még te is írtad hogy:

- itt eu-ban szinte mindenki göndör hajról álmodik,MÉGIS MINDENKI EGYENESRE VASALJA rám meg irigykednek,hogy olyan szép fürtös,és hosszú.


szerinted miért vasalják egyenesre ?:D akkor miért nem göndörítik?Pont h mert az egyenes haj a divat manapság:) persze megjegyzik h deszép a hajad, de attól még nem álmodnak olyanról :) én nekem nyíl egyenes derékig érő hajam van és mindenki odáig van...én imádom h egyenes a hajam, mégis megdicsérem annak a haját akiét szépnek találom és teszem azt, göndör..mégse álmodok se göndörről se hullámos hajról :)

2011. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

nem azt kellett volna kiemelned amit kiemeltél..hanem azt hogy SZINTE: mert nemmondtam hogy minden egyes embernek göndör haj kell.

azért vasalják ki,mert amugyis egyenes hajuk van,és csak egy kicsi formát adnak neki,kiálló hajszáakat megigazitják stb.

viszont begöndöriteni sokkal macerásabb,és a legtöbb ismerősöm mesélte,hogy akármenyi akkot fujnak a hajukra, 15 perc mulva a hajuk lehuzza a göndörsget és megint oylan egyenes lesz mintha szartse csináltak volna. ezért vasalják!:)

és nekem mindig szokták mondani hogy cserélnének velem..meg hogy milyen szerencsés vagyok.

2011. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!