Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a modellről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. aug. 13. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem szép
2011. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Alakja tetszik, arca nekem annyira nem jön be.
2011. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Annyira furcsa amikor valakinek egy konkrétan szép, gyakorlatilag hibátlan bőrű és arányú arc nem tetszik. Az olyanoknak mi tetszik? Komolyan kérdezem :)
2011. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én meg azt nemértem.. hogy hogyan tekinthet valaki,egy súlyosan anorexiás,bulémiás,csont és bőr csajra ugy mint egy nőideál.. :) egy nő,nem attól lesz nő.. hogy csak csontjai vannak,semmi melle és semmi segge. lehet hogy a bőre hibátlan.. de olyan mint egy űrlény.
2011. aug. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy az arca annyira nem jön be. Ezzel nem azt mondtam, hogy bűnronda. 2 dologért írtam. 1.: nekem a más fejformák jobban tetszenek. 2.: mert van azért pár ember, akinek az arcát szebbnek gondolom. Tehát elsősorban az arcformára értettem. Nem lehetünk egyformák, mindenkinek más jön be, úgyhogy nem kéne értetlenkedni efelett:)

Egyébként a csontsovány anorexiás/bulímiás nők nekem se tetszenek, arcformától függetlenül rossz rájuk nézni.

2011. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De ez nem is bulímiás, meg csontsovány.......jó tudom, sokan (leginkább nők természetesen) rásütik a csinos vékony nőkre hgy jaj fúj ronda csúnya csontos bulímiás, de én nem vagyok ez a típus, azaz bár nem vagyok ilyen csinos, de elismerem ha valaki az.
2011. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy az, vki más kezdett el erről írni:D
2011. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!