Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jobb pasi leszek ha cigizek?

Jobb pasi leszek ha cigizek?

Figyelt kérdés
Cigiznék de inkább az egészségemre gondolok.Cigizzek??
2011. aug. 13. 13:04
1 2 3
 1/22 Joy Turner ***** válasza:
100%
Hány éves is vagy? Egyébként ma már nem menő a cigi.
2011. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Nehogy! Szerintem undorító ha valaki cigizik... Undorító megcsókolni valakit aki cigizik...

16L

2011. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van benne valami vonzó, de csak akkor, ha maga a fiú is jól néz ki, amúgy meg ne cigizz! Nem fogják azt gondolni, hogy attól jobb pasi vagy. Nekem is hiába tetszik, nem örülnék, ha a barátom cigizne, tényleg nagyon egészségtelen az egész.
2011. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel ettől menőbb se jobb pasi.

Főleg, hogy inkább az egészségedet teszed tönkre;).

Pár tini csaj miatt akik úgy gondolják, hogy ciki mert nem dohányzol, ne hogy elkezdj miattuk cigizni mert nem éri meg. Aki intelligens , az nem ad mások véleményére ilyen helyzetben.

Úgyhogy inkább találj ki valami értelmesebbet, hidd el az neked is jobb lesz!

2011. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Ma már nem trendi - jobb körökbe le is nézik a cigiző embereket. Nem ettől leszel vagány - inkább sportolj, öltözz jó ízléssel, művelődj - az ilyen tulajdonságok minden értelmes lányt vonzani fognak.
2011. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, ha egy pasi cigizik, a szagától is rosszul vagyok, főleg, ha meg akar csókolni cigi után. Pfuj.
2011. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elkezdj cigizni.Én még sosem cigiztem, és nem is akarok, nem mérgezem magam.Nem leszel jobb pasi, ha cigizel, semmi köze a ciginek ahhoz, hogy milyen jó pasi vagy.Max ha cigizel, sárgák lesznek a fogaid, ami ugye az ellentéte annak, hogy jobb pasi leszel.Meg szerintem undorító, ha valaki cigi szagú.Meg pénzkidobás is.Amúgy bírom azokat, akik a cigizéssel akarnak menőnek tűnni, pedig abszolút nem lesznek azok, ha cigiznek.
2011. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Tény hogy messziről vonzó egy cigarettázó férfi (nem tudom miért), de már egy méteres közelségből büdös mint az állat. Szóval sokat nem érsz el vele :)
2011. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem leszel. Talán 15 éves, suttyó, igénytelen gyerekek között menő leszel vele, de normális társaságban NEM. 18 évtől fölfelé meg pláne nem díjazzák.
2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdhet tőle hullani a hajad, sárgulni a fogad, hamarabb fakul a bőr és egyébként is rondább lesz, lepedékes a nyelved és büdös még a bőröd is, a ruháidról nem is beszélve.


Nem, ez nem jó pasis.

2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!