Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találhatnék képeket...

Hol találhatnék képeket plázacicákról?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szétműtött nőkre gondolok.Olyan lányokról,akik jól sminkelnek,öltözködnek,csinosak,szépnek mondanátok őket.
2011. aug. 13. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link] ( itt inkább a ruhákat nézd)

[link]

[link]

2011. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]



Gondolom te is az akarsz lenni. Viszont ha már ilyen kérdést felteszem, biztos, hogy nem leszel az. Ehhez adottságok kellenek, valamiféle belső ösztön :D

2011. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából sokan szépnek tartanak,de úgy gondolom,sosem árt elcsenni pár sminkötletet,valami jó összeállítást,stb.

Nem akarok plázacica lenni,de szerintem jó az izlésük.Leszámítva a szétégetett bőrt és esetleg a szétégetett hajat.Nameg a plasztikát.

2011. aug. 13. 21:42
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyépként köszönöm a Te képeidet is,de olyan bamba fejet mint annak a csajnak aki az első képen van ,ritkán látni.

Zimány Linda pedig szerintem nem szép nő,nem is csúnya,de irritáló:D

Az utolsó képen lévő lány öltözéke csinos:)

2011. aug. 13. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Zimány Linda minden, csak nem szép.. vagyis az a baj hogy szétvan műtve pár dolog rajta + szétvan sminkelve a feje + a képene egy jó adag photoshoppot is rá nyomnak.. na mondjuk a szépség relatív,kinek a pap kinek a papné...


kérdező: Szerintem nem attól lesz valaki szép,mert "plázacica", azért lesz valaki "szép" mert ápolt, figyel a külsejére, illetve nem sík hülye. nem feltétlen kell szoliztatnia magát niggerre,illetve csomó sminkterméket beszereznie ahhoz, hogy valahogy kinézzen. Ha tényleg bájos arcú lány vagy, nem kellenek ide ezek a képek, hisz az ember lánya úgyis tudja mi a divat manapság (ruhákra értem) Amúgy smink technikákat youtubeon találhatsz (Dorkasminkel) például. Őt nagyon szeretem nézegetni, sok jó információval megáld és praktikákkal :) Amúgy kérlek, ne leszólásnak vedd amit írtam,csak próbáltam jó tanácsot adni :)

2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,a Dorkasminkel tényleg jó,aranyos lány és hasznos az oldal.Én is szoktam nézegetni hébe-hóba.

De itt gyakorin láttam egy sminket,ami nagyon tetszett és egy plázacicának mondható lányon volt.Gondoltam akad még hasonló:)

Köszönöm a te válaszodat is,nem vettem sértésnek!:)

2011. aug. 13. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 82%-os :D

Az első képen a csajnak tényleg kicsit bamba feje van, de nem az a lényeg, hanem, hogy a szőke "cicababa" a High School Musicalból :d (nem szeretem a filmet, de hirtelen ő jutott eszembe)

Egyébként szerintem Zimány Linda szép. Oké, kés alá feküdt párszor, de szerintem rengeteg ember csak tönkretette a külsejét vele, mert sokkal gázabbul néz ki, mint eredetileg (pl. VV Szandika).

Szóval Z. Linda szerintem még egy jobb eset :D

2011. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát Szandikánál tényleg jobb:D Egyébként lehet,hogy nem tűnne csúnyának,ha nem lenne ilyen a stílusa.

De én a kicsit karakteresebb arcú nőket kedvelem(nem vagyok leszbi:D),mint pl. Megan Fox,esetleg a nagyfenekű Kim Kardaakárki...bár neki elég nagy az orra:)

Útközben találtam egy oldalt énis,de köszi mégegyszer a komikat:)

2011. aug. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!