Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a barnult bőrt ennyire...

Ha a barnult bőrt ennyire szexinek tartják és "mindenkinek" a barna bőr tetszik, akkor a miért nem a négerek a "legszebb nők"?

Figyelt kérdés

Tehát ,olvasgattam itt GYIKon , és legtöbben EVA longoria bőrszínét szeretnék magukénak tudni mert szép barna... : [link]


akkor ez miért nem tetszik mindenkinek?Ez aztán tényleg BARNA: [link]


És most nem érdekelnek az olyan válaszok hogy "ne általánosíts,nekem pl a hófehér/néger tetszik" meg ilyenek ...de igen most a nagy általánosságról beszélek, mert valljuk be, a legtöbb nő ölni tudna ha olyan színe lenne mint evának és a legtöbb pasinak is bejön , és jobban utánafordulnak az utcán pl...


talán ez olyan mint a cigányoknál? Hogy romák barna bőrszíne "undorító" de fehérború lányok képesek a szoliban aszalódni h olyan színük legyen?...tehát a néger nem szép , de a barnult igen?...


vagy egyszerűen az van benne hogy tetszik a négerbarna(jéé van ilyen szó , nem javított ki :D) is de tudják hogy olyan színük nem lehet és ezért már nem is olyan vonzó? a latin bőrszín meg elérhetőnek tűnik?


2011. aug. 14. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
kimondta hogy a néger nem szép? egy néger meg egy cigány között van különbség. ha nem is látszik, ösztönösen felismerem. Nekem igenis tetszenek a néger lányok. pl sokkal nagyobb az ajkuk, jobban tudnak oboázni :D
2011. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó, mondtam h általánosság :) persze, vannak akiknek meg az ázsiai lányok tetszenek na .. tisztában vagyok vele...de voltak itt kérdések mi számodra az "álom bőrszín" meg melyik tetszik ezek közül és ilyenkor jó ha van egy ember aki azt írja h neki a négerbarna tetszik...legtöbben a latinbarnára szavaznak...
2011. aug. 14. 20:57
 3/6 A kérdező kommentje:
(amugy meg oboázás nem szájméretfüggő :D)
2011. aug. 14. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem Naomi színe már túl sötét. meg szerintem a legtöbb csaj nem néger szeretne lenni, hanem kreolosra, egészségesre barnult.
2011. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert a szín nem minden. Azért megnézed egy európai, egy ázsiai és egy afrikai vagy afroamerikai, stb ember vonásait, lényeges különbségek vannak.

Amúgy meg ez valami agyi dolog. Régen a fehér bőr volt a menő, mert a parasztok aszalódtak a napon, a gazdagok nem. Utána meg fordult a dolog, igazán lesülni csak tengerparton lehet, meg nyaralós semmittevéssel, és az csak a gazdagoknak megy. Na meg divat kérdés, úgy látom a szolinarancs épp a menő, majd kimegy ez is, és lesz pl mindenki zöld. XD

Amúgy meg tedd fel ezt a kérdést már kontinensen, más rasszok közt, ott nem ez a menő. Szóval ez ilyen hülyeség és kész, ez van. :D

2011. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

na az előttem szóló mondta meg a tutit: a lebarnult bőr a jólétet jelzi, mer aki robotol az irodában, gyárban az nemlesz barna, ezért látják az emberek szépnek a barnát. régen meg a paraszt barnult, az urak nem, na akkor meg a fehér volt szép. a néger meg sosevolt divatban "sajnos", szóval nem ez a cél.


amugy énmeg miota amerikában lakom, szoliban nemis voltam, még véletlenül se akarok mexikóinak kinézni, jól vagyok én fehéren :DD

2011. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!