Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez már vásárlásmánia?

Ez már vásárlásmánia?

Figyelt kérdés
Na szóval :) Kezdek aggódni,hogy vásárlásmániás vagyok. Pl: van vagy 10 szempillaspirálom,minden fajta,minden szín. Ma bemegyek a dm-be ( el kéne engem onnan tiltani), megtetszik egy és megveszem,pedig semmi szükségem nincs rá. Van ugyanígy vagy 50 szájfényem de azért megveszem az 51.-et. Aztán a ruhavásárlást is hetekkel előre megtervezem. Ugyanazt a pulcsit megveszem,csak másmilyen színben. Kzedek már tényleg aggódni,mert hiába,hogy alig van pénzem,inkább ruhát/sminket veszek,minthogy kaját...
2011. aug. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez bizony nem normális:)

1. lépést meg is tetted, hogy tudod, hogy nem jó így:)

2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mivel már tudod, hogy ez így nem jó, ez már fél siker. Szerintem mindenképp csinálj egy "leltárt" azokról a dolgokról, amelyekből több van mint a normális mennyiség és használd őket minden nap. Gyanítom, hogy az 50 szájfény legalább felét még nem is használtad.

Akaraterő a másik legfontosabb dolog, amire szükséged van, hogy tényleg ne vegyél meg olyan dolgokat, amire már nincs szükséged, mert van belőlük több tucat. Ha az az ára, hogy elkerülöd ezeket a boltokat, és a közelükbe sem mész, akkor kezd el.

2011. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hm, nincs kedved átpasszolni egy szempillaspirált?:D pont most fogyott ki és nincs zsebpénzem hogy vegyek, úgyh asszem most smink nélkül fogok mászkálni. áhhh... vagy esetleg egy sötétbarna szemhéjfestéked nincs?:DDD


amúgy igen,ez már vásárlás-mánia. nincs más tippem, mint hogy ne vigyél magaddal pénzt, emellett tudatosan ne vegyél semmit. mindig gondolkodj el, hogy erre most tényleg szükséged van? nem. naugye. :)

2011. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!