Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eredeti parfümöket forgalmaz...

Eredeti parfümöket forgalmaz a Hapci-Illatszer Bt?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsó itt minden, ezért is bizonytalanodtam el.

köszi a válaszokat!


2011. aug. 15. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. aug. 15. 19:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is túl gyanús. Főleg, hogy a kis kiszereléseket (25-40ml) nem is árulja, szinte csak a 100ml-eset, ami a hamisítókra jellemző, mivel nekik nem éri meg kisebb kiszerelést árulni, de nem tudom.
2011. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közben rákerestem és kiderült hogy hamisított szarok.

[link] többen is írják.

2011. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is láttam, de ahogy a cég is írta, lehet hogy ez a konkurencia írása..... Másnak is csípi a szemét, hogy ilyen olcsók a termékeik.

Sajnos máshol egyáltalán nem találtam a cégről infót, de konkrét vásárlói véleményeket sem....

2011. aug. 15. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, aki kiírta a teljes nevét és oda nem is merte kommentelni, hogy konkurencia, csak egy kamu magyarázkodós szöveget. Meg eleve nem forgalmaz kiegészítőket (tusfürdő, stb.), csak nagy kiszerelésben árul és olyan irreális árak vannak egyes termékeknél, ami már teljesen hiteltelenné teszik. Megnéztem amit én használok (CK Free), a 100ml-es változatát 6 ezer forintért kínálja. A nagykereskedelmi ára is több az 50 milisnek... Ha csak 20% haszonnal dolgozik, már eleve kizárt, hogy ez eredeti Calvin Klein.

A helyedben maradnék az olcsó, de sokak által használt, 100%-ig eredeti termékeket áruló webshopoknál.

Parfüm Éden, Illatfelő, Parfümcenter, stb.

2011. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!