Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez az alkat? Képekkel

Milyen ez az alkat? Képekkel

Figyelt kérdés

Fogyni kéne? Vagy elég lenne tornázni, és azzal formásítani? Melyik testrészekre kéne leginkább tornázni?

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 15. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát a felsőtesteddel, szerintem semmi gond, csak a lábaddal kéne kezdeni vmit:)
2011. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem úgy jó ahogy van! :) semmi változás nem kell, tényleg jól nézel ki :) most jó, szerintem nincs szükséged fogyásra, nyugodj meg:)
2011. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A combod egy kicsit vastag de szerintem ne fogyj. Legalább van rajtad mit fogni. Sokkal szebb mintha pálcikák lennének.
2011. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vastag a combod, talán még kicsit vékonyka is. ^^ De jó ez így, hidd el.
2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs az alakoddal! Csinos vagy! Fogynod biztos nem kell.

Formásítani - inkább ezt ajánlanám. :)

2011. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nagyon vastagok a lábaid szerintem. csinos vagy és jó az alakod is : )) viszont szerintem a lábadra edzhetnél kicsit..
2011. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szóval hogy válaszóljak a kérdésedre, fogynod nem kell, elég ha csak tórnázól!!


Neked szeríntem nem kell külön edzened semmit. Egyszerüen csak ha kicsit tornázól feszesebb lessz a tested. És ha tornázol laposab lessz a hasad .


Ezt azért mondom hogy nem kell naponta csinálni 300 felülést, mert fölösleges, akkor csak nagyok lessznek a hasizmok, és az nem szép, föleg nem egy lányon. Ha mozogsz, mindenhól égetsz zsírt, a hasadon is. Szóval csak tórnázál.


Egyébként jó tested van, karcsú vagy, kicsit van a hasadon és mint valaki mondta kicsit vékonyab combok és tökéletes lenne, nem mintha most bármi kifogásom lenne rajtad, csak most hogy alaposan néztem míg találtam valami hibát.

De az is lehet hogy csak a tartástól/ szemszög miatt néz úgy ki mintha lenne valami a hasadon.


De szóval, nyugottan csak tornázál, neked már jó a tested csak "izmosítani" kell rajta. De az magától jön szeríntem ha tórnázol...

2011. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jah, 21 F ha számít..
2011. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit vagy esetleg kondi termet is kipróbálhatod.
2011. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Igazából futni járok ha az idő engedi, csak mostanában eléggé ellustultam, de ideje elkezdenem tornázni.
2011. aug. 16. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!