Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit változtatnátok rajtam?...

Mit változtatnátok rajtam? Hány évesnek tippeltek?

Figyelt kérdés

Légyszives ne azt irjátok, hogy ismét valaki mutogatja magát, csúnya vagy, stb...

Arra lennék kiváncsi, hogy ti hogy láttok engem?

Fogynom kéne? Esetleg más haj, smink jobb lenne?

Olyat irjatok, amiben magamon tudnék változtatni.


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 16. 15:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Az 1. képen eszméletlen szép vagy!!!*.*

a többin csak egyszerűen szép..:D tényleg szépek a szemeid!!

20 évesnek tippellek,max.22 :)

25L

2011. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg 20 vagyok :)
2011. aug. 16. 17:20
 23/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép vagy!!! És TÉNYLEG nem kell fogynod!! :)) Nem kell változtatnod semmit se magadon! (:
2011. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy, semmi kivetni valót nem találok benned! :) Talán egy picit hosszabb az orrod, de még az is jól áll, illik a vékony arcodhoz. Az öltözködéseddel sincs baj, látszik, hogy pörgős csaj vagy. Én először 17-18-nak tippeltelek volna! :)


17/L

2011. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Köszi csajok:) Tudom, hogy picit nagy az orrom:D

már vártam, hogy valaki leirja:)))))

2011. aug. 16. 17:44
 26/41 anonim ***** válasza:
na most én nekem is azt kell mondjam,ill írnom hogy nagyon szép vagy,főleg az első képen tetszel nagyon :) az alakod jó, a sminked is jó, és tetszik hogy nem az a csücsörítős cucc vagy. Bájos és szimpatikus is vagy így lány szemmel mondom neked :D, nekem semmi bajom az orroddal, csak tényleg legyen frufrud mint az első képen.
2011. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

nem tudom min kellene változtatni, szerintem jól nézel ki. nem szeretem a fekete hajat, de neked jól áll, megy a bőrödhöz ami szoli vagy nem szoli szép barna.

az első képen kifejezetten dögös vagy. a másodikon nem ismernélek fel az első alapján :D

a harmadikon nem tetszik az összkép, talán a ruha, talán a kiengedett haj miatt.

a negyedik az megint nagyon tetszik, a lófarok jól áll


a ruhák azok egy kicsit pi*csásak. ezt a párduc minta és a flitter miatt mondom, de még belefér.

a smink szerintem nagyon is jó, ha jól látom akkor a szemed helyezed előnybe és egy sima sötét szín ami a bőrödhöz és a hajadhoz is passzol.

fogyni nem hiszem, hogy kellene, bár egész alakos fürdőruhás esetleg meztelen képet nem tettél fel. persze ezt bármikor pótolhatod :D :D

azt hiszem ez elég részletes mindenre kiterjedő elemzés volt :)

2011. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
20 körül lehetsz
2011. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Igen, elég részletes volt, de azért a fürdőruhás kép azt hiszem elmarad :D

2011. aug. 16. 18:13
 30/41 anonim ***** válasza:
szia! szép vagy, különösen az első képeden. igazából előttem leírtak mindent, de én is annyit mondanék,hogy a hátrafogott haj annyira nem áll jól. amúgy teljesen oké minden
2011. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!