Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen koromlakkot használltok...

Milyen koromlakkot használltok suliba?

Figyelt kérdés
milyet használltok ami kevésbé feltuno? pinket szoktam mindig,de ez suliba nemjo,vmi jo,csajos szin ami nem nagyon feltuno?:) és ha lakkoztok akkor 2soron mindig és rá átlátszos?:) koszi elore is:)
2011. aug. 17. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb műköröm nagyságú körmöm van.Anyukám nekem sme endegi az erős színeket.Ezért van a Miss Sporty Et Voilá Franch manicure nevű körmöm lakk amivel rákenek 2 vagy 3réteget és akkor úgy néz ki mint ha francia lenne.Nekem bejött és általában mindig ilyen.De ez csak akkor jöhet szóba ha a körmöd vége nem a sárgásabb hanem a fehérebb fajta.
2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem engedik az eros szineket,csak igy suliban nem nagyon szeretnem,h olyan feltuno legyen:)nagy nemlehet a kormom mert nagyon hamar letoredezik,és nemtudok ellene tenni/nemtudom hogy lehetne megállitani,koszi,majd kiproballom:)
2011. aug. 17. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Körömerősítő lakk, átlátszó színű, és nem fog töredezni :)

Én a Moyra körömlakkokat szeretem ott van bőven szín választék :) 300 ft körül va az ára :)

2011. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. aug. 17. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
rózsaszín-halványabb árnyalatok, bézs, barack, francia manikűr, átlátszó + körömmatrica
2011. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sötétbordót, feketét szoktam a legtöbbet, gondolom akkor ez nálad nem játszik. de szeretem még a világos matt barna és világos matt rózsaszín, esetleg korall, szintén matt lakkokat.
2011. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. aug. 18. 10:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!