Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok valami jó zsírégető...

Mondanátok valami jó zsírégető gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:01
 1/9 dirtboy ***** válasza:

az étrenden kell változtatni és akkor fogysz majd,mellé mehet futás meg miegymás,nem a gyakorlat a zsírégető hanem az étrended,az edzés csak segít lejjebb vinni a kalóriádat

ez nem off olás ez az igazság

2011. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zsírégetés kb 30 perc után indul be, mikor megmozgatod mindegyik izmodat. Ilyen pl a futás, bicikli.


16/L

2011. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a futás vagy úszás-esetleg mindkettő az tuti módszer súly leadására. Ne kezdj bádizni, az ló*szt sem használ, aktív sport kell. Ha már jól megy a futás, akkor nyáron is öltözz be full melegítőbe és fuss köröket. Egyél többször keveset naponta, de ne ilyen zsírégető szarokat... Az a lényeg, hogy gyorsuljon fel az anyagcseréd, ne egyél TÚL SOK zsíros dolgot, inkább sok tejet, vizet igyál, és a legfőbb, tévhit, hogy nem a zsíroktól hízunk el a legkönnyebben, hanem a sok szénhidráttól. Ne vidd túlzásba a kenyérevést, mert az többet árt, mint használ, igaz, hogy laktató... Nyugodtan ehetsz kolbászt zsíroskenyérrel, mert az állati zsiradék egészséges ! Ne hidd el a sok hülye bifidus actiregularis meg ilyen izéket... Margarin helyett egyél vajat. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, - de ne magokat (diákcsemege)- sok bennük a vitamin és a gyümölcssavak, a bőr zsírosság ellen nagyon jó, én is ezt tettem amikor full pattanásos voltam 15 éves koromban, nem mindenféle gyógyszarral kentem magam. Hagyd abba a csokizabálást.

Akarj mozogni, mert az a leghatékonyabb, fő a rendszeresség, mellette azt eszel amit akarsz, de azért figyelj oda, hogy mit, mert akkor nem lesz olyan látványos a fejlődésed. Röviden ennyi jutott eszembe, bocsi, hogy össze-vissza van minden . :) :D

2011. aug. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
sex!
2011. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vagyok vmi nagy szakértő, ellenben 13kg-t adtam le mintegy 8 hónap alatt. Ha égetni akarsz, akkor ugyan a gyakorlatok jók, de csak mint kiegészítés ajánlom, ha nincs lehetőséged valami sportot űzni. Én röplabdázom és florballozom, s ezen két sport aktív űzése mellett fogytam. No persze, ha ragaszkodsz a gyakorlatokhoz, akkor ahogy egyik előttem szóló "kolega" mondta, akkor minden izmod meg kell mozgasd.

Jah és amiről szó nem esett - a stressz.... Ha full be feszengős vagy, akkor lehet, annak ellenére nem fog menni az égetés, hogy mindent megteszel érte, ugyanis a stressz teljesen felborítja a bensődet. Én azt mondom, h ha van parád, akkor előbb azt kezeld, utána a többi már a fizikai erőnléten múlik. Ha stresszesen alkotsz, akkor annak akármilyen következménye lehet, de egy ép lélekben a testi folyamatok is normálisan haladnak előre!


Üdv

2011. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A konkret zsilebontast a szervezet kb 2-3 honap utan kezdi meg, addig minden dieta csak vizvesztesegbol eredo sulycsokkentest csinal. Gyorsitani ugy lehet a mozgason kivul, hogy olyan elelmiszereket fogyasztasz amik kevesebb kaloriat tartalmaznak mint amennyi kaloria az emesztesukhoz kell. Ilyen a zeller, a lencse stb. Keresd le a teljes listat a netrol.
2011. aug. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dr. Kovács Apuka válasza:
A legjobb a futás. 2-3 naponta legalább 15 perc. A 10 perces kocogás után csinálj 100-200 méteres tempósabb szakaszt, aztán 100m lazábbat. Pár alkalom után érzed, hogy tovább bírod, ekkor emelheted az edzés idejét. Már a második alkalom után kezded érezni a hatását.
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dr. Kovács Apuka válasza:
Ne akarj hirtelen lefogyni, az nem egészséges, és vissza is jön rád. Futás után igyál vizet. Futás előtt 2-3 órával egyél, közvetlenül előtte ne. Utána, főleg, ha este futsz, csak valami könnyűt egyél. Amint kezdesz hozzászokni az edzésekhez, a szervezeted ösztönösen alkalmazkodik a sportosabb életviteledhez, és ez a fogyás egészséges módja. Persze továbbra is került a cukros, lisztes dolgokat. Lehet enni, de csak mértékkel.
2011. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 N.Balu válasza:

Lángszórónál, krematóriumnál garantáltan nincs jobb zsírégető.

--------------------------

Hoppá! Bocsesz!

Ha a saját testedről akarod elégetni a zsírt, akkor csinálj bármit, szinte teljesen mindegy, hogy mit, de SOKÁIG és SOKAT. A rendszeresen használt izmok mellől eltűnik a zsír. És azokra a területekre rakódik le, amiket elhanyagolsz. Egyszóval, ez tényleg nehéz kérdés.

2011. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!