Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mely fiúkra mondjátok...

Lányok mely fiúkra mondjátok azt, hogy ez 1 meleg? Hogy öltözködik, milyen a hajviselete, hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
egyikre se mondom hogy EZ.
2011. aug. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem éritek már meg,hogy nem az öltözködéstő,vagy a hajviselettől lesz meleg valaki.Ha azonos neműekhez vonzódik akkor meleg.
2011. aug. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

Ha az azonos nemüekhez vonzódik valaki, akkor az bu zi.

Meleg akkor lesz valaki, ha belázasodik.

Ezt miért nem lehet megérteni?!

2011. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

A vasalthajú,órákat öltözködő,hisztis,sminkes fiúk. Két példa:

[link]

[link]

És SP

2011. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
A vasalt hajú, b*zisan beszélő és viselkedő, rózsaszín pólós fiúkra.
2011. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Vasalt haj, borotvált láb/kar/felsőtest,szines csőgatya, rózsaszín póló, esetleg púderozott arc.

MEgszállottan követi a divatot,többet tölt a tükör elött mint egy nő.

PEdikür,manikür,szoli és társai.

2011. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
32%
Akik festik magukat, meg olyan ruhákban járnak, rózsaszínt hordanak, nem férfiasok szedik a szemöldöküket és nagyon kihívóan viselkednek.. de miért?
2011. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát csak azért kérdeztem meg, mert mostanában,sok megjegyzést kaptam fiúktól,hogy nemár, de b.zi vagy...

És kiváncsi voltam,a lányok erről mit gondolnak (hozzáteszem,a körülöttem lévő lányoknak nincs semmi bajuk velem )


Igen, szoktam vasalni a hajam ( NEM emósra, csak a füleimnél,hogy ne álljanak el, és a siskámat,hogy ne álljon 1000 fele ) a nagyobb baj a többiek szerint az öltözködésem, bár nemtudom mi gond van fekete nadrág + fehér póló + ing kombóval ( még ha akármilyen szinü is az ing , NEM nem rózsaszin )


Igazából az ilyen negativ kritikákra nemszoktam figyelni, és a legkevésbé sem érdekelnek, ez miatt nemfogok mondjuk full feketébe járni,és valami szakadt ruhába, inkább olyat veszek fel ami a divat ( mármint az én szememben )


és igen,szeretek magammal foglalkozni, de messzemenően nem úgy ,mint ahogy a 2 belinkelt képen lévő illető, szoliba sem járok,semmi manikür,pedikür,gyanta se semmi.


ennyire baj ez?

2011. aug. 18. 15:25
 9/9 anonim válasza:
74%
Nem, nem baj az amit csinálsz. A fiuknak is kell az ápolás. A fiuk egyébként alapból mondják másra, hogy b%^?i ( természetesen viccből), az már viszont baj, ha a lányok is így gondolják. Szerintem (már láttam pár bu%^?it) és hát... női táska, mindig együtt mennek mindenhova, rózsaszín gatya és néha még drogszag is, a haja pedig van, hogy normális, van hogy "érdekes". Ne aggódj látszik, hogy nem vagy b%!?i. :)
2013. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!