Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? Milyennek...

Mit gondolsz erről? Milyennek tartasz?

Figyelt kérdés

[link]

így néz ki a felső testem..azért írtam ki ezt a kérdést mert kinézet terén nincs sok önbizalmam..

olyan 3-4 éve még kövér kissrác voltam de azóta lefogytam és még mindig nem értem el azt a súlyt ami akkor voltam (59kg)..most 173cm és 57-58kg vagyok. az lenne a kérdésem igazából, hogy milyen szerintetek a testalkatom..mert nem tudom h szégyenkeznem kéne e..szal vmit változtatni..

kell e:

fogynom

izmosodnom(jó ez alap h kell..)


és amugy szerintetek nem nagy a mellbimbóm? mert én mindig úgy érzem..:\


köszi a (normális) válaszokat. nemet és kort is légyetek szívesek!


16F


2011. aug. 18. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A testalkat jó, de egy picit edzeni kellene. Ez egy átlagos test. Nem nagy a bimbid.
2011. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó az alkatod, szép vékony a derekad.... így van, izmosodni kellene egy kicsit, és nagyon jó lesz! Fogynod nem kell már, az biztos. Nincs baj a bimbóddal. :)

.../N

2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Izmosodj, és nagyon jó lesz. :) Így átlagos, teljesen normális.
2011. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.:))
2011. aug. 18. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
csak izmosodnod kéne, fogynod semmi képpen.
2011. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is izmosodnod kéne és akkor nagyon jó testű pasi leszel.De így is rendben vagy,olyan átlagos.


18/L

2011. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is izmosodni kell,amúgy most tökéletesen rendben van,és nem nagyok a bimbóid :D

15l

2011. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!