Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és egy pár...

12 éves vagyok és egy pár ismerősömtől, és a barátaimtól azt hallottam, hogy lógnak a melleim! Kétségbe vagyok esve.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
12évesen hacsak nincsen legalább B kosarú melled, akkor nincs is megereszkedve.
2011. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
12 évesen ez eléggé lehetetlen. úgyhogy ha van hozzá testi és lelki erőd, verd agyon azokat az idiótákat akik ezt mondják
2011. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

12 évesen ne ezzel foglalkozz nem vagy elkésve semmivel :D

jól írták előttem verd agyon akik ezt mondják :DXD

2011. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

egyet értek az előző hozzászólókkal,viszont van egy kérdésem,ezeket lányok mondták vagy fiúk?Ja és kérd meg anyudat hogy vegyen neked melltartót.Ilyen korban már lehet hordani.:) én is tavaly kezdtem hordani ;)//bocs ha zavaros :D

13/L

2011. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
Valami kegyetlenül hülyék. Hacsak nincs akkora melled mint anyudnak vagy bármelyik idősebb(felnőtt) ismerősödnek vagy családtagodnak, akkor biztos h nem lehet lógnia, vágd tarkón azt aki ezt mondta, vagy ha esetleg nem hordasz melltartót hanem csak topot akkor ajánlom a merevített melltartót! ÉS ne hallgass az idiótákra;)
2011. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát akkor ezek nem a barátaid, 1. ne hiszem, hogy lógna a melled, ilyen fatalon elég lehetetlen, 2. ha esetleg mégis lógnának( de biztos hogy nem), egy barát ezt nem vágja a képedbe.
2011. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezek hülyék :'D

ennyi idősen még nem is lóghat a melled,hacsak nem két dinnye

ha még nem hordasz melltartót,akkor vetess egyet anyuddal vagy akár barátnőiddel is megvehetitek

13l

2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...:DD
2011. aug. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!