Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek (vagy legalábbis...

Szépnek (vagy legalábbis vonzónak) találod ezeket a nőket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 18. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
47%
Egyrészt ezek nem nők (ne kérdezd mik), másrészt taszítanak. A sminket egy normális nőn sem látom szívesen.
2011. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
számomra ezek nagyon taszítóak így...
2011. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
nem.
2011. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezek megkreált divatfotók, nem hús-vér nők - soha nem fog így szembejönni senki, így a kérdés megválaszolhatatlan.
2011. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán...
2011. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikban látok fantáziát, az első taszító, Tilda Swintont pedig mindig is baromi ijesztőnek tartottam. A durva, hogy ő tényleg így néz ki, de alapvetően nem, nem igazán jönnek be az androgyn típusok.
2011. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a 2. szép..nem is kifejezetten szép, hanem inkább érdekes, nem jut eszembe a neve, de pár filmben már láttam. az első és a 3. csúnya szerintem.
2011. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A második az én szubjektív ízlésem szerint valószínűleg elég szép lehet, persze franc tudja hogy nézhet ki smink / stylist / profi fotós / photoshop (ha volt) nélkül, talán még szebb, talán kevésbé. A szeme, arcformája tetszik, csinos a haja is, nem egy sablonos 12-egytucat babaarc és a kép is hangulatos.


Az első ezzel az arckifejezéssel és ezzel a szörnyű sminkkel szerintem borzalmas (de lehet, hogy alapjáraton amúgy szép), a harmadik arcformája és szája nekem nem bejövős, de nem is csúnyáznám le.

2011. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Számomra ők ilyen formában nem nők. Nagy csúnyák.
2011. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

13:22 Mi az, hogy ezek nem nők? Akkor mégis micsodák?

Rövid hajjal is lehet szép valaki, a 3.-nak kifejezetten szép arca van.

Tudom, nagy úr az irigység, de azért 1-2 válaszolo visszafoghatná magát. Nem kell mindenkinek nagycsöcsű,nagyseggű,ultra-falusias háziasszonykának lennie.Vagy aki nem ilyen, az már nem is NŐ?

Nekem is hosszu hajam van, de azért ezek a válaszok felháboritanak...

2011. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!