Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tampont hogyan tesztelik...

A tampont hogyan tesztelik állatokon?

Figyelt kérdés

Bocsi,ezt a kérdést lehet,hogy nem ebbe a kategóriába kellett volna írni,de a többibe sem tartozik jobban!


Most olvastam nemrég egy cikket az állatkísérletekről és olvastam egy nagyon meglepőt:azt tudtam,hogy a gyógyszereket,kozmetikai cikkeket meg kemikáliát tesztelnek állatokon,de hogy a tempont is,azt nem :S

Azt hogyan?


Tudom,hogy állatkínzás,én is elítélem!De ezt nem értem...


Azt légyszi ne írjátok,hogy Google is létezik,mert erre nem találtam semmit,pedig angolul is kerestem...


2011. aug. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom feldugják a végbélnyílásukba. és megnézik, hogy mennyi a nedvszívó képessége.
2011. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a nedv szívást tesztelik arra van sima víz vagy vér állagú lötty. Szerintem az allergiás reakciókat nézki de azt hogy azt nem tudom de száradna ki a szemük és a vakvezető kutyájuk harapná el a torkukat mindnek
2011. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom csimpànzokon tesztelik,de nem akarok belegondolni hogyan.Az ob-t és az Allwayst is így tesztelik.
2011. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csimpánzok,te jó ég:S Ezt még nem is hallottam...
2011. aug. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!