Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakra születni kell?...

Ilyen alakra születni kell? Vagy hogy lehet elérni? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon szép vékony a dereka. Homokóra alakja van, de szerintem nagyon szép. Ilyen alakot szeretnék.

[link]


Pl. ezen a képen a másik csajnak teljesen más alakja van. Szinte egybe van a dereka a csípőjével, kicsit fiús.

[link]


Nekem a kettő között van valahol. Szóval ennyire nincs egyben, de nem is ilyen szép homokóra. :)


Lehet tenni valamit az ügy érdekében? Előre is köszönöm!


2011. aug. 18. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Diéta és sport (kardio mozgás a fogyáshoz és erősítés a feszesítéshez), ennyi az egész.
2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Hízz derékra... :D
2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Épp azt szeretném elérni, hogy a derekem kisebb legyen, a csípőm meg nagyobb.

Amúgy 162 cm és 51 kg vagyok ami szerintem pont jó. Szépen eloszlik rajtam. Most sikerült híznom, mert csak 43 kg voltam. :S

Szóval meg vagyok elégedve, csak szeretném, hogy szélesebb legyen a csípőm. De én úgy hallottam, hogy ezen nem nagyon lehet változtatni.

Na a lényeg, hogy fogyni nem fogok vagy a kisebb átmérőjű derék csak így érhető el? Mert akkor inkább lemondok róla.

2011. aug. 18. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak fogyással lehet a testet formálni. Mindenképp megéri sportolni, szépen feszesít, centiket segíthet az is. Pl. fuss heti 3-4-szer.
2011. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csupán sporttal és diétával nem fogod elérni, hogy szélesebb legyen a csípőd és vékonyabb legyen a derekad. Ez genetika, hogy kinek milyen a testalkata, sokat nem tudsz változtatni rajta még a sport + diéta kombóval sem.
2011. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy szoktam futni heti 3x és heti 3x úszok is. Mivel fogyni nem szeretnék csak erősíteni szoktam ezen felül. :) (Minden nap. Felváltva egyik nap: comb, felsőtest, másik nap: csípő/fenék, has.)

2011. aug. 18. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi alakod van, mint a piros bikinis csajnak (banán?), akkor soha nem leszel homokóra, mert nem ilyen a testfelépítésed. De ha ügyesen öltözködsz, akkor el tudod érni, hogy a derekad karcsúbbnak tűnjön. Vagy vehetsz fűzőt is:D
2011. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez olyannyira homokóra és olyannyira gyönyörű -úgy egybe- hogy erre bizony születni kell! ahogy már írták itt-ott pár centit lehet faragni le és pakolni fel, de a bal oldali lány alakjából soha sem lesz a jobboldali!

amúgy a sorozatban amikor feszülős fekete nadrágot visel és tűsarkú magasszárú csizmát, az no húúúú!

sport-mozgás témakör egyéb kérdések :)

2011. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen ilyen alakra születni kell.Tényleg szép dehát minden embernek más az alakja.Ezt kell elfogadni:)
2011. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem a kettő között van. :D

Remélem azért az is jól néz ki. Én végül is elégedett vagyok az alakommal. De ha lehetne jobban ilyenné tenném mint neki van. :D

2011. aug. 18. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!