Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Félnéger vagy fehér bőrszín?

Félnéger vagy fehér bőrszín?

Figyelt kérdés

Szerintem a félnéger nők sokkal szebbek , nem sokkal hanem ezerszer szebbek mint a fehérek .

Mondjuk az én ideállom az Rihanna nála nagyobb szépség nincs a bolygón.

nem tudom miért ,nem vagyok roma ha mondanátok, h mert nekem ők tetszenek .

Enyhén szólva legszebb a régi Rihanna ,de most is nagyon szép vőrős hajjal .: [link]


Kort is koszi

16/F


2011. aug. 18. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Márpedig Rihanna nem szép.
2011. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a fehér(ek) a jobb(ak). Maga a bőrszín is jobban tetszik, de valahogy baromira taszítanak a négeres vonások. Amúgy nem vagyok rasszista, mielőtt még átharapnátok a torkom, mert nincs bajom a feketékkel, de a küllemük nem bejövős számomra.

De ez van, ízlések és pofonok.

Kor

2011. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

miért ne lenne szép?

Nekem tetszik a fehér is nem arról van szó ,mert gondolom ,h nem egy néger nő lesz a feleségem :D Csak tetszenek .Szerintem nagyon szépek , meg tehetségesebbek is mint a fehérek nagyobb érzékük van mindenhez véleményem szerint.

koszi a válaszokat .

2011. aug. 18. 20:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz lány vagyok, de nekem jobban tetszik a fehér bőr. Vannak nagyon szép félvér nők is, de nekem Rihanna pont nem tartozik közéjük.


25/L

2011. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
rihanna úgy tudom nem 'félnéger' :D
2011. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

jó .:D

akkor nem tudom ,de nem hiszem h teljesen néger lenne :D

2011. aug. 18. 20:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Tehetségesebbek? Atyavilág!xD

Na, ezen inkább nem is vitatkoznék, elvégre ez egy relatív dolog.:D De ennyi erővel én meg felhozhatnám, hogy a négerkén 80 az átlagos IQ, a fehéreknél meg 100, szóval ebben mi vagyunk a jobbak.xD

2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

*négereknél :D

Bocs, szar a klaviatúrám.

2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetesen barna valaki bőre és nem agyonszolizottan meg agyonnapozottan lesz barna és nem olyan fekete, mint az étcsoki az még tetszik. De én is inkább a fehér bőrszínt pártolom és szerintem is szép Rihanna.
2011. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
fehérre szavazok
2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!