Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben csinálod?

Milyen sorrendben csinálod?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti miylen sorrendben készültök, ha modnjuk buliba, vagy valahova mentek: ruha, smink, haj-ra lennék kíváncsi, illetve, aki beikatat közben valamit az légyszi írja le:)

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Leglogikusabb az volna, ha először a ruhát vennéd fel.:D
2011. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először becsavarom a hajam (általában be van ha buliba megyek), elmegyek tusolni, borotválás, arcradír, fogmosi. Körömlakk, amíg csavaró van a hajamon.


Smink, még törölközőben, majd ruha, de van hogy ez fordítva, mikor hogy. Ha pl kicsi a ruhám nyakkivágása és nem tudom áthúzni a csavarós fejemen akkor előbb smink, majd a csavarók kibontása, ruha.


A legvégére magát a frizurát hagyom, amit vagy feltűzök, vagy csak elrendezgetek.


Ha nem csavarom be hanem egyenes kibontott hajjal megyek: fürdés, hajmosás.

Utána haj beszárítás, majd körömlakkozás. Végén ruha, ez jobb mert 30 fokban nem izzadok bele.

2011. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először kifestem a körmeimet.Utána ha megszáradt elmegyek tusolni,ezenbelül borotválkozás,hajmosás.

Utána fogatmosok, aztán megszárítom a hajamat.

Sminkelek,felöltözök, és ennyi:D

2011. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor is később veszitek fel a ruhát, sajnos én nem tudom úgy felhúzni, hogy ne érjen hozzá az arcomhoz, mindig össze "alapozom".
2011. aug. 18. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Körmöt jóval előtte festek mindig.

Borotválkozás, pancsi, hajmosás, arcradír. Haj megtörlése, félig felöltözés, haj megcsinálásának befejezése, fogmosás, smink, parfüm, öltözés véglegesítése, haj tökéletesítése és még egy fújás parfüm.

2011. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

először is megfürdök, hajat mosok, szőrtelenítek. utána bekenem magam testápolóval, megszárítom a hajam, megmosom a fogam, kisminkelem magam, megcsinálom a hajam (vasalás vagy göndörítés) és végül felveszem a ruhám:D

17L

2011. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!