Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító! A bal fülembe 14es...

Fültágító! A bal fülembe 14es van és az a kérdésem hogy a másikat kitágiccsam-e, a kérdés leginkább csajokhoz szól mi tetszik jobban, de igazából ezen nemmúlik szóval bárki irhat?

Figyelt kérdés
Ha nem tágítom a jobbat akkor 16-20as lesz a bal, ha igen akkor mindekettő vagy 12es vagy 16os.
2011. aug. 18. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem bírom a fültágítót,de ha lenne egy haverom aki így van mint te,azt mondanám ,hogy elég az az egy is,sőt...szerintem az úgy szebbnek is nevezhető...

habár még mindig ódzkodok a fültágítótól,de hát ez az én bajom :D

2011. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

de egyébként bárki bármit mond, de döntsd el, a te testednek egy testrészéről van szó,úgy alakítod,formálod magad ahogy akarod.Ez a te döntésed :)

Persze nem baj az ha előtte egy kicsit kikérdezünk másokat is...

Remélem érted :D

2011. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan neked kell dontened.

De ha engem kerdezel: a masikat hagyd meg ugy, ahogy van.

En nem vagyok finnyas, de a fultagitoval nem tudok megbekulni. Az egy dolog, hogy nem tetszik, de ranezni sem szeretek, mert felfordul a gyomrom. Bocsi, ez nem neked szol, biztosan velem van a baj, de ha fultagitost fedezek fel buszon/villamoson, akkor inkabb lehajtom a fejem es ranezes nelkul probalok arrebb araszolni, mert komolyan beremeg a labam es elkap a rosszullet. Ilyet meg a pisiszagu hajlektalanok mellett allva sem erzek.

2011. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra számítottam (nyomorék p*cs idiótán nézel ki de még aztse tudod mit akarsz kb) de kösz mindenkinek akkor nem lesz, és én is ugyállokhozzá a dolgokhoz mint a 2. hozzászoló. :D
2011. aug. 18. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy oldalon jobb. érdekesebb. így lesz ilyen füled is meg olyan is.:D nekem a 2 már sok, egy még vonzó.

18/L

2011. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egy is sok szvsz, de kettővel úgy néznél ki, mint Dumbó, az fix. xD
2011. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na végre valaki! Ilyen hozzászólásokra számítottam mint az utolsó és az ilyenekre nem adok! :D
2011. aug. 20. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát. Először tanulj meg helyesen írni. Utána jöhet a fültágító...

Viszont én nem igen szeretem a fültágítót, sőőt, szerintem undorító. :/

De te tudod.. Szerintem mind a kettőnek egy méretbe kéne lennie, mert kicsit furán néz ki, hogy az egyik nagyobb, mint a másik, de ha sokkal több a méretkülönbség, akkor is lehet még okés. De szerintem ízléstelen.. Remélem érthetően magyaráztam el a véleményem. :D

L/15

2013. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

En imadom azokat a fiukat akiknek van tagitojuk!Szerintem rakj inkabb mind 2 be. :D

Amm meg enis most tagitom a fulem :3

2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!