Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra mi fontosabb?...

Fiúk! Számotokra mi fontosabb? Hogy egy lánynak szép melle vagy jó feneke legyen?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat. Kort is írjatok lécci.
2011. aug. 18. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mind 2,de talan a jo fenek fontosabb.21/f
2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint akármennyire is hihetetlen, nem érdekel a lány melle vagy a feneke. Az összképet, valamint inkább a személyiséget nézem. Az, hogy ki milyen mellekkel, vagy fenékkel lett megáldva, tökmindegy.

u.i Az eddigi barátnőim elég jól álltak kebel-téren, sosem jártam még deszka csajjal. Mégsem elvárás nálam. 19/F

2011. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a popsi jobban számít, nem baj ha pici a mell, de formás azért legyen.
2011. aug. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jó fenék fontosabb szerintem, de az arcot nézem meg elsőként. ha nem szép az arc, mindegy a jó mell vagy segg...

19F

2011. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kössz srácok...eddig se volt hátrányom a kis mellem miatt...de most már nem fogok sirni h annak a lánynak mér nagyobb...:D:D:D

22l

2011. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most kellett egy kis idö, hogy átgondoljam, de tulajdonképpen egyik sem, mert az a Nö aki nagyon megfogott....na, hát neki nem a feneke a legformásabb a földön és a mellei is lógnak, de gyönyörü arca van, olyan kedves hangja, hogy szó szerint simogat és egyszerüen egy kedves ember.


Tehát a lényeg, egyik sem számít. Egyszer nagyon szerelmes voltam és a lánynak nem az alakja volt az erössége, de Nekem úgy volt jó.

2011. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timmye válasza:
100%
Jól esett olvasni ezeket a válaszokat, amikor olvastam a kérdést, gondoltam magamban, hogy minden fiú rá vágja majd hogy a "mell" ez dobott egy kis önbizalmat nekem most :)
2011. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy valamelyik a kettő közül, nagyon jó legyen, akkor van esélye.

21/F

Amúgy ha egy lánynak nagy melle van, és randa feje, akkor már lehet nyomni minden nap, de hosszútávra senkinek sem kell majd, ki akarna égni vele?

2012. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!