Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szóltok például...

Lányok! Mit szóltok például strandon ha egy egyébként kidolgozott felsőtestű srácnak szőrös a mellkasa/hasa? Meg úgy egyébként tetszene a barátotokon? 22/Fiú

Figyelt kérdés
Régebben eltüntettem egy akkori barátnőm kedvéért, most csak karban tartom nem hagyom hosszúra nőni, borostám is mindig van mellette és nekem tetszik is, lányok elég vegyesen állnak hozzá
2011. aug. 19. 10:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom nekem valahogy nem tetszik ha szőrős. :S Nem egy jetire akarom le hajtani a fejem esténként. XD

Ha meglátok egy kidolgozott testet a strandon(amit nagyon szeretek :P)szabályosan "hátralök" hogyha csupa szőr. :S

Különben is szerintem ha tényleg olyan kidolgozott tested van, mint ahogyan leírod akkor jobban jársz ha legyantáztatod, mivel sokkal előnyösebbnek fog látszani a felsőtested. :) Kiemeled vele az izmaidat...ÉS hogyha tényleg jó tested van akkor meg miért is kell rejtegetni ??? :OO

Ha nincs jó tested akkor rejtegesd. :)

A hátszőr meg nagyon-nagyon nincs rendben, azt szerintem egy épeszű nő sem szereti, ha van gyantáztasd !!!!

Ez csak az én személyes véleményem, meg is fogadhatod :), vagy el is felejtheted.

2011. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi a választ, nincs hátszőröm hála az égnek csak mell és has. :D na meg kar és láb de ahhoz már elég elvetemültnek kell lenni hogy valaki azt leszedje.


Egyébként van egy öcsém ugyanilyen alkattal de neki csupasz a teste mindenhol, nekem viszont szőrösen mégis tónusosabbak az izmaim.

2011. aug. 19. 12:03
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyébként minden kritika és bántás nélkül azt figyeltem meg hogy a lányoknak a csupasz fiúk tetszenek, a nőknek pedig ha-szőrös-akkor-nembánom alapon akkor a szőrös férfiak
2011. aug. 19. 12:05
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Jó, ha szőrös.
2011. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én 22 éves vagyok, (nem tudom a lány vagy a nő kategóriába tartozom -e :D), de szeretem ha egy pasi szőrös, az olyan férfias. Persze ne jeti legyen, de egy szép izmos szőrös mellkas engem speciel beindít. Amúgy meg nincs annál kiábrándítóbb ha hozzábújsz a sráchoz és szúr a visszanövő borosta a mellkasán..pfejj.
2011. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar.Ha szőrös akkor szőrös, sztem egy férfi ne szőrtelenítse a felsőtestét.Így különben is férfiasabb:) Ugyh ne hogy leszedd.

Ha meg egy csaj ezért utasít el, hát akkor vessen magára erre mást nm tudok mondani :D

Ha vkit érdekelsz, akkor ez ugysem fogja zavarni:)


18/L

2011. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A szőrös mellkas alapból egy isteni látvány, ha még formás idomokhoz párosul, az maga tökély :) nem is tudok egy csupasz mellkasra gondolni, ellenben amit leírtál az nagyon is izgalmasnak tűnik :P
2011. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!