Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor, hogyan és...

Szerintetek mikor, hogyan és mitől lehet szép egy csaj? Kulsoleg és belsőleg is?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű :) a boldogságtól,hidd el nekem,egy így van :)
2011. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*ez :D bocsi :)))
2011. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ilyen kérdésekhez találták ki ezeket a magazinokat: Glamour, Joy, Cosmopoliten, In style
2011. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondják sokan, hogy sablonszöveg, de a szépség akkor is belülről fakad! Ha ismersz valakit, akire ránézel, tök szép, formás, szép pofi, szép mosoly...stb., de belülről olyan sötét, mint az ágyú, meg emellett még bunkó is, akkor számomra az már nem szép. De ha van egy átlagos kinézetű, akin lehet, hogy volna mit javítani külsőleg, de egy csodás kis teremtés, meg el lehet vele beszélgetni, ő nekem sokkal szebbnek tűnik. A barátokat is így lehet "megválogatni", szerintem. És sok pasi bolond, mert nem látja a fától az erdőt! :)

18/L

2011. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát 1. válaszolo szteem ez igaz lehet, mert míg én is rozsaszínben látttam mindent addig jobban éreztem magam meg minden :/

és uccsó neked meg nagyon igazad van, mert én is néha irigyelni tudom azokat akik olyan barátságosak tudnak lenni, hogy én miért nem tudok mindig olyan lenni? leheth. flegmának meg beképzelt libának tartanak :S nem tudoom, de biztoshoogy igaz amit írtál!!! :) Koszii a válaszokat!

2011. aug. 19. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
ismertem egy fiút, elején elég ronda volt a szemembe,semmi vonzót nem találtam benne,nem érdekelt a közelsége. eltelt 2év jó barátok lettünk, viszont egy idő múlva kezdtem többet érezni mint barátság, de már késő volt :) tehát később már helyesnek,édesnek stb-nek tartottam,míg meg nem ismertem. tehát a szépség valamilyen szinten belülről fakad:)
2011. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kezdek beleszeretni egy lányba, és minden találkozásnál(1-2 hetente)egyre szebb o.O de nem hiszem el...tényleg így van o.o
2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:21


Ilyenkor mindig remélem, hogy az én kiszemeltem vagy. xD

2011. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!