Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen intenzív, tartós férfi...

Milyen intenzív, tartós férfi parfümöket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mexx Blacket használtam nagyon sokáig, de egyszer kipróbáltam a One Milliont, és hihetetlen különbség volt a tartósságban és a "távolságban". One Milliont érezték távolabbról is, Blacket viszont általában csak ha megöleltek, vagy hasonló. A bajom csak az hogy a One Million annyira nem tetszik... Most még a Police - To be-t próbáltam ki, ennek is nagyon jó illata van, viszont ugyan az a problémám vele mint a Blackel.

20 F


2011. aug. 20. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2 napja vettem Mexx Blacket, de szerintem utoljára. Nagyon jó illata van, de esküszöm neked 5 perc múlva nem éreztem. Szóval abszolút nem tartós. Meg Joop-ot használok, de az tudtommal csak itt Ausztriában kapható, Mo-n nem.
2011. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor látom ez nem csak az én véleményem. :/ valaki, valami mást?
2011. aug. 21. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom sokáig a Bulgari Notte parfümöt használta, nagyon nagyon jó és tartós az illata, és nem is olyan húde drága. Majd egyszer szaglászd meg valahol, kék üvegben van.
2011. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd megnézem :)
2011. aug. 22. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én abszolút favoritom még mindig a fehér Diesel :)
2011. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

One million tényleg nagyon jó, imádom :)

Joop! tényleg csak ausztriában van, de sopronban is lehet venni 'hamisítványt' (ugyanez a neve), és az is tartós.

2011. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16:41 melyik Dieselre gondoltál?
2011. aug. 26. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre :)


[link]

2011. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!