Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy fehér Converse cipőm,...

Van egy fehér Converse cipőm, kicsit koszos, de félek hogyha kimosom akkor lejön a sarkánál az All Star felirat és a Converse "matrica". Ugye nem jön le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
-.-" Kímélő programmal vagy kézzel mosd!
2011. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb a felirat lekopik. Hiába Converse...
2011. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nekem is ilyen cipőm van,már többször mostuk géppel és azz ég világon semmi baja nem lett:)
2011. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
aha szóval ha már lekopik róla akkor az már nem is jó, nehogy azt higgyék hogy nem igazi..tehát te csak a márka miatt hordod..
2011. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Mért utolsó? te nem sajnálnád ha lekopna a minta?

Keféld meg egy kicsit (nem kell félre érteni;))

de az enyém dobozán rajta is van hogy nem lehet mosó gépben mosni

2011. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kézzel mossad.
2011. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
én még le is szedném róla... komolyan a converse már gáz, mindenkinek olyan van... egyszer nyertem egyet, soha fel nem venném, húgom hordja tornaórán.
2011. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kézzel kell kisikálni, nekem is fehér Conversem van és még nem jött le róla a kézzel mosások után a felirat, már 2 éve megvan.

Kisikálod kézzel, a fűzőit külön kimosod, és a cipőket kirakod a tűző napra száradni, mert besárgulhat ha nem napon szárítod.

2011. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kézzel mostam a rózsaszín converse-m amikor sötétkékre fogta egy farmerom, olyan szép lett, vagy még szebb, mint új korában.:) Nem lesz semmi baja nyugodtan kimoshatod, bár gépbe nem dobnám, annál jobban féltem.
2011. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 csokissüti002976 ***** válasza:
A sarkán lévő feliratot direkt lefirkáltam, mert utálom a márkajelzéseket. A másiknál (rövid szárú) meg levágtam a varrást a nyelvéről. xDD
2011. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!