Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ekkora baromságot! Vélemények?

Ekkora baromságot! Vélemények?

Figyelt kérdés

Már komolyan a szemszínek között is versengés folyik? Állítólag ma már nem divat a barna. Mert az olyan "uncsi". AKkor most át kell festeni kékre, vagy mi? És ezt úgy mondom, hogy kék szemű vagyok, de már engem is zavar. Merthogy már mindenkinek barna van: Attól, hogy több van barnaszeműekből, már azok nem is szépek? Szerintem az összes szem egyedi. Akkor most át kell festeni, vagy mi? A szemszínt nem mi határozzuk meg. Most őszintén:


[link]


[link]


Nem elbűvölően gyönyörű mind a kettő?

És külömben is: Ha valakit szeretek, az utolsó dolog, ami meghatározó lesz rajta, az a szeme színe. Ti mit gondoltok? Szerintetek is unalmas a barna? Csak őszintén, nem vagyok sértődékeny típus (najó, néha, de itt majd megpróbálom türtőztetni magam :D)


2011. aug. 22. 14:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a szemszínét nézem meg először valakinek. A barna szemet is szépen ki lehet emelni. Igazából én barna vagyok, de mondjuk jobban szeretnék kék lenni, de beérem ezzel. Változtatni nem tudok rajta.


17/L

2011. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem unalmas.Nekem is kék szemem van.De semmi pénzért nem cserélném le barnára vagy zöldre.Az összes barátnőmnek barna szeme van 1kivételével és ők mind büszkék a barna szemükre.
2011. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy uncsinak találom a barnát, de egy párkapcsolatban nekem nem ez lesz a meghatározó
2011. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép a barna szem. :D Az enyém meg zöldeskék. Ettől aztán tényleg senki nem lesz se több, se kevesebb. :D
2011. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek színes kontaktlencsék, de hülye, aki megveszi - főleg azért, hogy divatos legyen. Egyszer már igazán divatba hozhatnák a felvágott ereket. Az emberiség génállományában szignifikáns javulást eredményezne.


Nekem a sötétbarna szem kifejezetten tetszik.

2011. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, a barna és a kék, és az összes szín egyaránt tud szép lenni.:))

Egyébként miért sértődnél meg azon, hogy ha valaki azt mondaná, hogy a barna uncsi? Neked úgyis kék szemed van.:)

2011. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mert belegondolok, hogy milyen lehet azoknak, akik barna szeműek (meg azért is, mert legjobb barátnőmnek sötétbarna9.
2011. aug. 22. 14:43
 8/32 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Ez a kérdés ihlette a tiédet, ugye?:D Csak mert itt vesztek össze a kommentelők ezen a baromságon.

Én azt mondom, tényleg kezd már unalmas lenni a barna, de attól még nem csúnya. Meg amúgy is a szemszín az utolsódlagos szempont nálam párkeresés szempontjából, mint ahogy minden épeszű embertársamnál is. Persze hülyék mindig lesznek, de őket magasról le kell fosni. Engem is selejteztek már le a kevert színű szemem miatt, na és?:D Nem hatott meg különösebben.

2011. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
dehogy unalmas!! Nekem speciel nagyon szép zöld szemem van, de tényleg, ettől függetlenül nagyon irigy vagyok a sötétbarna szemű lányokra. Olyan jól ki lehet húzni feketével és akkor olyan macskás, amikor nevetnek. :)
2011. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!