Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudtok errol az oldalról?

Mit tudtok errol az oldalról?

Figyelt kérdés

Www. Iparfumeria.hu/

Valaki rendelt már róla?


2011. aug. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én rendeltem innen. meg voltam elégedve.
2011. aug. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a www.parfumcenter.hu-val így jártam:

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4&feature=related


Ekkor utánaolvastam a dolgoknak sok-sok fórumon, összességében több órát-napot szántam rá, és bizony arra jutottam, hogy ezek a magyar webáruházak eléggé megbízhatatlanok, a legtöbb hamis parfümöt árul. Például az említett parfumcenter le sem tagadta, hogy hamisat adtak el, mondtam akkor megteszem a megfelelő lépést ha nem adják vissza a pénzt, vagy cserélik eredetire. Azt mondták nyugodtan menjek fogyasztóvédelemhez stb... Gondolom annyi embert átvernek, hogy megéri kifizetni a büntetéseket, mert így is akkora a hasznuk a gagyi parfümök eredeti áron történő eladásából, vagy nemtudom...


Szóval rátaláltam erre az iparfumeria.hu-ra:

olvastam, hogy sok országban van webáruházuk, elég nagy üzlethálózat, Németországban és Ausztriában is jelen vannak. A múltkor olvastam német tesztet és a 3. legjobb parfümáruházba sorolták a németek. Szerintem ez jelent valamit. És tényleg ugyanazt kapja meg egy német, egy magyar vagy akármilyen más országból rendelő ember, pl:

[link]

Én még nem találtam eltérést a különböző országokban eladott parfümök között, mindenhol eddig egyezett, hogy mi van raktáron, és mi mikorra elérhető. Szerintem meggyőző.


Kérdésre válaszolva rendeltem már PR 1 Million-t, Lanvin Oxygene-t és Diesel Only The Brave-t, és minden rendben volt, kódszám egyezik dobozon és üvegen is mindhárom esetben. Szerintem 99%, hogy eredetit kaptam.

2011. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves előző! nem lenne még képed a fehér dieseledről? csak mert összevetném az enyémmel amit az iparfümerián vettem.
2011. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kb. 17:00 óra után érek ma haza, esetleg tudok képet csinálni róla. De most csak mobilos képet tudok készíteni, a fényképező a nővéremnél van. Amúgy akarok rendelni én is egy Diesel Plus Plus-t az iparfumeria-ból, és össze akarom vetni a Dm-essel majd. Mondjuk érdekes lenne, ha különbözne az illat, vagy valami eltérés lenne. Na akkor vajon melyik az eredeti :) Bár én még talán akkor is az iparfumeria-ra szavaznék, számomra elég meggyőző az, hogy tényleg azt kapja egy magyar vagy szlovák vásárló is, mint egy német vagy ausztriai ember.
2011. aug. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
végül sikerült képet cserélni? Pont fehér dieselt akarnék rendelni, és érdekelne, hogy megbízható-e az iparfüméria!
2012. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!