Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dove szappan jó arctisztításhoz?

Dove szappan jó arctisztításhoz?

Figyelt kérdés
A mai arclemosóktól ugyanolyan piszkos marad az arcom (a tonik használatnál a vattapamacs tiszta retek) és a sminket se viszik le.
2011. aug. 23. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én ajánlanék neked 2 arclemosót,ami nagyon jó,de volt,hogy én is dove szappannal mostam le az arcom,de a tonikot arclemosás után kell használni,nem pedig helyette!


Nem igazán problémás az arcbőröm,max. néhány mitesszer van rajta,és t vonalban könnyen zsírosodik,de nekem ezek váltak be:

[link]

[link]


Remélem segítettem. :)


26/N

2011. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nesi81 ***** válasza:
Nem. Mindig arcra való lemosót használj.
2011. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, feltűnt-e hogy írtam, az arclemosóktól piszkos marad az arcom. Már nagyon sokfélét kipróbáltam. Köszönöm a segítő szándékot, de nekem nincs 4000 Ft-om arclemosóra.
2011. aug. 23. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ar arctisztító után szoktam használni a tonikot ezért írtam hogy látom hogy piszkos maradt az arcom!
2011. aug. 23. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Garnier Pure nem 4000 forint,hanem csak 1300,és tényleg nagyon jó,ha attól is piszkos maradna az arcod biztos rákérdeznék,hogy "mégis milyen időközönként mosod?". És a Bioderma is 2900(ráadásul olyan kevés kell belőle,hogy napi használat mellett is elég volt egy évig) ,szóval nem tudom honnan vetted ezt a 4000 forintot,de legalább megpróbáltam segíteni.
2011. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De amit belinkeltél az egyik 2850 Ft a másik 1300 és az 4150 Ft! Ugyanis a második az radír is és azt nem használnám mindennap, úgyhogy ha meg is venném akkor minkettőt mert gélt+radírt is használnám csak a radírt nem mindennap mert azzal szét trancsíroznám a bőrömet.

Az nekem a segítség ha felteszek egy kérdést egy konkrét termékről és aki használja vagy használta tapasztalatot, véleményt mond. Nagyon bírom ezen az oldalon hogy sokszor nem a kérdésre válaszolnak. Utána fel van háborodva hogy hát de ő segíteni akart. Oké, köszönöm, de nem ezekre a termékekre voltam kíváncsi.

2011. aug. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!