Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a szemem? (Kép)

Szerintetek szép a szemem? (Kép)

Figyelt kérdés

mi jut eszetekbe mikor elöszőr rá néztek?


[link]


2011. aug. 23. 23:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
00:58 neked vagy többszázezer forintos fényképezőgéped van, vagy pedig nagyon értesz a fényképezéshez, ha jó minőségű képet tudsz készíteni egy szemről...
2011. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Most ugye viccelsz? Mert csak photoshoppolt szemről készült képet láttál szépet? Ott a lila a szem fehér részében is pl. Nem természetes. Meg alapból a bőre színe az az erős narancs.

És igen, lehet szép képet csinálni nagyon erős színkontrasztok, színezések nélkül is. A kevesebb néha több, igen úgy gondolom.

0:58 voltam

2011. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Most látom csak h van 2. kép is, és látom mások is írták, hogy az szebb, természetesebb. ;)
2011. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
őszintén, hogy a redvás szűzmáriában lenne már fotosoppolt, színezett, szerkeztett kép? akkor eltűntette volna a ráncait kb., és ez amúgy sem fotosopolt szem jellegű kép. ez egy szarul sikerült kép. ennyi. sírva tépem a hajam azoktól a kommentektől, amikben a szerkesztett, színezett és a fotosop szót olvasom.
2011. aug. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
tiszta piros a szemed!használj visin (vagy mi ) szemcseppet!
2011. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Solarian ***** válasza:

Amit amúgy még magyarul is photoshop-nak írnak...

Szakértő úr.

2011. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
mivel van benne piros, sárga, kék, ezért nekem Románia jutott eszembe !!! :))))
2011. aug. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

nincs szerkesztve a kép! Talán ha egészben látnátok rájönnétek..

A fények miatt tűnik olyannak,a 2.képen pedig azért "természetesebb"mert árnyékba voltam és távolabbi is..

Nem eres a szemem amúgy de ez több órás fotózás után készült,biztos már fáradt voltam.

De köszönöm mindenkinek az értékelhető kritikát!:)

2011. aug. 24. 09:44
 39/44 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem agyin van photoshoppozva, de ha mégsem, akkor állj le a gépezéssel, mert tiszta piros a szemed.
2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
az első semmilyen,a második képen szép,meg a színe is,nekem is zöld :)
2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!