Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek bejön, ha 1...

Pasik! Nektek bejön, ha 1 csajnak köldökpc-je van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mivan megphotoshoppoltad a hasad O.o??
2011. aug. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én mondjuk lány vagyok, de ez a lógós piercing nem jön be, de az egyszerűbbek szerintem szépek
2011. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hogy legyen egy kontra is: szerintem szép a hasad és a piercing is. Viszont remélem, hogy az a tetkó csak a turbórágóból van és lekopik, mert eléggé el van b*szva... A kontúrvonal hihetetlen sz*r, át kéne menni rajta.
2011. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bocsi az őszinte véleményemért, de szerintem ez lógós piercing gusztustalan (a "hagyományosnak" sem vagyok a híve, az még az elmegy kategóriába tartozik, de ez a fityegős izé nekem nagyon zavaró).


A kis csillagok pedig feladták a leckét: gyűjthetsz egy lézeres eltávolítására. Nagyon igénytelenek, nincs bennük semmi egyediség, se jelentés, tipikusan agyatlan, tucatlány tinilotyók varratnak magukra ilyet, "mert olyan cuki és legyen már tetkóm, mert menő". Ettől már csak a derékra tett r*bancrendszám lett volna rosszabb választás...


Összefoglalva, jól elcsúfítottad a hasad.


23F

2011. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
köldöklaptop jobban bejön
2011. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szabinkám te neked fogynod kéne még.
2011. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem tetszik!

Bárki bármit mond, én akkor is nyalnálak!!!

2012. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hogy a rákban lehet az hogy az én válaszom 61 %-on van, a második aki teljesen egyetért velem az meg 100 %-on??? Talán beletapostam volna a ducik hiúságába vagy mi? Leírtam a véleményem, nem fogok rajta szépíteni, ezt kell szeretni!

2012. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!