Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki hosszúnadrágban van...

Van aki hosszúnadrágban van ilyen időben is?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?
2011. aug. 24. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs,csak majd ha suli lesz.Mert nem szeretek rövidnaciban buszozni,vonatozni :)
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
el nem tudnám képzelni ebben az időben..csak szoknya vagy rövidnaci
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öltönyben kell dolgozni járnom, szóval én hosszú gatyában, ingben és zárt cipőben izzadok. Nem valami kellemes:D
2011. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én azért veszek néha hosszu gatyát mert nincs egy normális rövidgatyám se,szoknyát meg nem hordok,a másik meg,hogy van rajtam felesleg és csak az iskolába fogok kosarazni,addig meg nem sportolok most semmit és ... m1 szóval az a lényeg hogy dagadt vagyok és a csőgatyától legalább egy picit vékonyabbnak látszik a lábam
2011. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csomó hosszú nadrágos embert láttam ma is kint... Persze én is szívesebben hordom, mint mutogatom a csülköm, de hát meleg van basszus...:D
2011. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert rajtam is van felesleg,és nagyon formátlanok a lábaim,utálom őket,ezért én is hosszú gatyában vagyok,ha csak tehetem,Egy nagyon vékony anyagú,lenge,pizsi szerű nadrág van rajtam,szellős,nyilván rövid nadrágban jobb lenne,de engem inkább az érdekel,hogy jól érezzem magam,és ne azt nézzem,hogy ki leseget.Strandon persze muszáj megmutatni a lábam,egyébként nem járok sűrűn,de ott kibírom valahogy,meg néha felveszek térdgatyát,de azt se szeretem nagyon.Akkor már inkább melltartóban vagyok,csak ne kelljen rövidnadrágot felvennem.Ősztől én is aktívan fogok sportolni,diétázom is egy ideje,jövő nyárra remélem sikerült leadni a feleslegem,és akkor én is víríthatok extra rövidnacikban:)
2011. aug. 24. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést... Hát nekem hála egy jó kis pajzsmirigy problémának felszaladt 10 kiló pár hét, de inkább pár nap alatt, amit baromira nem emésztek meg könnyen. Igazából nem érzem jól magam így, de egyszerűen ugyanamiatt a betegség miatt nem bírom a meleget... Én is érzem, h nem olyan jól állnak rajtam a ruhák, de hát igyekszem leadni, és mások miatt nem fogok megdögleni. Max ha valaki nagyon csúnyán néz a metrón egyszer eldurran az agyam és elküldöm a p*csába...:P Senki miatt nem szórakozok az egészségemmel és ezt tanácsolom másoknak is.(de amúgy vékony, szép lányokon is látok hosszú farmert, szóval...)
2011. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én még a rövidben is besülök:D:/// legszivesebben meztelenül járkálnék:DDDDDD
2011. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszúban járok. Azért mert kövér vagyok, narancsbőrös a lábam és hát ezt nem szívesen mutogatom. Nem akarok beszólásokat hallgatni. 3 hete kezdtem el életmódot váltani, már valamivel vékonyabb a lábam, de még messze vagyok attól, hogy mutogassam.

Inkább megsülök.

2011. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában én is hosszúban járok, mert nagyon vékony vagyok és nem tudok hízni. Pont olyan sz.r mint annak aki fogyni nem tud. :(
2011. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!