Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csajra szavaznál a...

Melyik csajra szavaznál a szépségversenyen?

Figyelt kérdés
a bombázók . hu n ?
2011. aug. 24. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy egy szépségversenyen miért úgy akar valaki nyerni hogy magamutogató..nem az lenne a célja hogy szép legyen? jó persze bikiniben is meg kell mutatni magad de miért elsőnek? meg nem hinném hogy azzal nyerne valaki hogy éppen hány kiló smink van rajta, vagy éppen hanyas audi előtt áll..
2011. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ott a pont, tényleg nincs értelme a versenynek, mert sosem lesz vége, és nincs nyeremény, nem kell regisztrálni hozzá, és van akinek több regisztrációja is van, van aki másokról tölt fel képet nem magáról, és sok a retusált csaj


én is fenn vagyok, de csak mert kiváncsi voltam, hogy hányan szavaznak le, de észrevettem hogy sokan csalnak, azaz változó az ip címük és sokszor szavaznak magukra, másokat pedig leszavaznak, ettől nem értem mért érzik magukat szebbnek, főleg hogy név nélkül teszik mindezt.

Nem önelégült csajok vannak fenn, hanem inkább olyanok, akiknek kell valami plusz, valami visszaigazolás, sikerélmény,

néha a pasiknak akarnak tetszeni, ismerkedni, vagy modell karriert szeretnének, hírnevet, van aki azt akarja h irigyek legyenek rá, mert folyton versengene


nekem tetszik Csillu alakja, de a feje ocsmány és a melle is mű

de a teste és a képek nem rosszak,

a Zoi is szép, de a képek nem a legjobb minőségűek, kicsik, és szintén ribis,

a Jázmin is szép, de műanyagnak néz ki, túl barna, túl cicababás,

a Famuos Bech is szép csaj, de ő elég nagyképűnek tűnik, és van bőven retus rajta, nála sokkal rondább lányok vannak elöl, ő meg elég hátul, pedig nem csúnya, a szemei tetszenek meg a haja, az arca

Baba se rossz csaj, de több műtermi, azaz jó minőségű kép lehetne róla, kevesebb telefonos

2011. aug. 25. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!