Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a karikás szem ellen?

Mit tegyek a karikás szem ellen?

Figyelt kérdés
nem alszom keveset, nem tudok mit tenni:(
2011. aug. 25. 12:40
 1/7 anonim válasza:
Már próbáltam és bevált: felkelés után tegyél rá egy kanalat. Akár este berakhatod a hűtőbe és reggel eltünteti. ;)
2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl keveset iszol. Igyál legalább napi 3 litert, nekem az segített :)
2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a hideg kiskanál tényleg használ :) az uborka, reszelt krumpli (én nedves törlőkendőbe rakom bele és úgy kis batyustul pár percre rá a szemre) aztán a zöld tea is jó :)

és valóban nagyon fontos hogy igyál sok vizet!! ha pedig ezek sem segítenek korrektor :/

2011. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,Nektek:)

Milyen kanalat tegyek rá?

kiskanalat, vagy normál méretűt?

2011. aug. 25. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
én kiskanalat szoktam,de gondolom amelyik neked kényelmesebb:P nekem egyébként a kamillafilter jobban bevált
2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az uborka nagyon jól bevált nálam is, sőt én nem csak a szememre szoktam tenni, hanem tonikozás után egy szelet kígyóubival áttörlöm az egész arcom.


Nagyon jól frissít (különösen jó érzés ilyen melegben.


Egyébként a karikás szem problémát okozhatja vashiány is. Ezt könnyen kideríti egy vérvétel. Én is vashiányos voltam, úgy néztem ki akkoriban mint egy múmia...ráadásul fáradékony is voltam ami egy másik jellemző tünete.

2011. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen nektek:)

megpróbálom már a módszereiteket:DD

nagyon karikás a szemem, pedig csak 15 éves vagyok.Rendszeresen sportolok(nem focizok...:DD),eszem rendesen.köszi mégegyszer:D

2011. aug. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!