Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék szerezni ilyen...

Hol tudnék szerezni ilyen cipőfűző emblémát?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék: [link]


Sajna a felnőtt méretű Superstar cipőkhöz nem jár, csak a gyerek mérethez, közben meg jóval drágább...


2011. aug. 26. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
lopd le az egyik cipőről *-* :$$ xDD
2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem, köszi :D Valaki esetleg?
2011. aug. 26. 12:00
 3/7 habibi ***** válasza:
süthető gyurmából könnyen meg lehet csinálni
2011. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00


Köszi, ment is a zöld kéz :D Nagyon jó ötlet!

De elmagyaráznád légy szíves, hogy pontosan hogy kéne megcsinálni? Thx!

2011. aug. 29. 19:07
 5/7 habibi ***** válasza:

szia :)

nos veszel fehér süthető gyurmát (hobby boltban kapható, a Fimo talán a legdrágább,de a legjobb), lecsippentesz a gyurmából egy darabot, megformázod ilyen alakúra , csinálsz rá kétoldalt lyukat (mondjuk késsel), hogy be tudd főzni, aztán egy kevés fehér gyurmába keversz egy nagyon kevés fekete tempera-festéket (v. akrilt v. valamilyen fekete festéket - én így spórolok a színes gyurmával), jól összegyúrod (ha nagyon ragadós lenne, akkor dobd be pár percre a fagyasztóba), kinyújtod (kilapítod :P rá fog ragadni a kinyújtó dolgodra, ezért papíron nyújtsd és amivel nyújtod azt mondjuk lisztezd be)) és kivágsz belőle ilyen formákat, ami itt az adidas jele, és rányomod a fehér már megformázott gyurmadarabkádra.Ha kész a műved, akkor sütőpapírra teszed (én alufóliára szoktam tenni), azt bele tepsibe és bedobod a sütőbe és 110 fokon 30 percig sütöd. ha lejárt az idő, akkor kiveszed, hagyod kihűlni, lelakkozhatod (körömlakk pl. ,de az csillogóvá varázsolja) és ráfűzöd a cipőfűzőre :) remélem megértettél, ha nem, akkor próbálj (a fogalmazást és a magyaromat is) :) szívesen megcsinálnám neked ingyen, de én külföldön élek és hát elég borsos lenne az útja hozzád :)

2011. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:47


Szia, hát köszönöm szépen a részletes tájékoztatást! Nagyon rendes vagy :)

2011. aug. 29. 20:51
 7/7 habibi ***** válasza:
igazán nincs mit köszönnöd, de sok süthető gyurmád fog felmaradni (nagyjából a 98%-a felmarad),nem tudom, fiú -e v. lány -e vagy , de csinálhatsz a maradékból ékszereket, kulcstartó és egyéb tárgyakat, ajándékokat, amiket akár el is adhatsz v. saját magadnak készíthetsz egyedi dolgokat - nem kell félni, nem törik el könnyen. keress rá youtube-n polymer clay címen, tuti jó cuccokat lehet csinálni belőlük, én imádom :)
2011. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!