Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lenne ha csináltatnék...

Mi lenne ha csináltatnék tetkót? Szét fog húzódni?

Figyelt kérdés

apumék nagyon ellenzik, de én már most (16évesen) meg akarom csináltatni...és nem egyet ...ezek a tetkok nem menőzésből lennének ,h hu mekkora király vagy h van tetkod 1iksem kép lenne, hanem szöveg és mind olyan h ránézek erőt ad meg stb és még idős koromban is örülni fogok nekik...a bicepszemre pl a mamám nevét szeretném felvarratni(aki meglátja inkább el fog mosolyodni mint h menőnek tartsa)...(belső oldal)és még ezen kívül 3at(mindegyik erőt adna és olyan testrészen lenne ami nem észrevehető....)

már szüleimnek többször mondtam h lehet h lesz tetkom anyum nem veszi komolyan de azt szokta mondani h meg ne merd.....

csak mégaz is a baj h tágulni fog a karom és a bőr húzódni fog....és akkor a tetko is csúnya lesz...


2011. aug. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizony idővel a szöveg csúnya lesz..

Arról nem is beszélve hogy a mamád nevét felvarratni egyenesen ciki..és ha lesz párod?? Akkor az ő nevét is felvarratod mert erőt ad ha ránézel???Olyan nyálszöveg ez..

Szerintem várjál még vagy 10 évet a tetkóval

2011. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3x voltam tetováltatni, először 19 évesen. Azt mondta a tetováló,h 18 év alatt elvileg nem lehet, mert nőhetsz még, és eltorzulhatnak az ábrák. Úgyhogy van benne vmi. Persze ennek ellenére sok embernek van, akik még nincsenek 18 évesek. Szerintem várj még vele pár évet.A szüleim nekem is ellenezték, nem is mondtam el nekik sokáig, pedig akkor már elmúltam 18. De végül is meggyőztem őket, mert nem volt már érvük, csak az,hogy nekik nem tetszik :) Szóval sztem várj vele még, és majd mondd el a szüleidnek előtte :)
2011. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anyukádnak igaza van. Az pedig, hogy anyukád nevét akarod magadra varratni mutatja hogy még nagyon gyerek vagy. Ne csináltass.
2011. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bicepszedre ne csináltass!én is oda akartam,de aztán meggondoltam magam.hogy hogy néznék ki 70évesen vele...nyúlik a bőr... és csomó ideg van ott,ami lehet "picit" fájna. és még 3-mat akarsz ugyanilyen szöveget? csomó lehetőség van.csináltathatnál valami ábrát amiről egyből eszedbe fog jutni. Amúgy ha a szülők tiltják a gyerek minél jobban akarni fogja majd, ez nálam is így volt! azóta van már 2:D 18/L
2011. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2011. aug. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!