Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik ez az összeállítás?

Tetszik ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 27. 15:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kihívóan öltözködni, sőt inkább fius voltam eddig, és szeretnék kicsit nőiesebb lenni, csinosabb. Köszi a segítséget!
2011. aug. 27. 15:22
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
ez valami borzasztó
2011. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt ellfelejtettem mondani, hogy szeretem, ha valami egyedi, különleges. Egy saját stílust szeretnék kialakítani (dolgozom már rajta), szóval nem kell, hogy teljesen beleolvadjon az átlagba, de nem is kell túl kirívónak lennie a tömegből.
2011. aug. 27. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem tetszik..ha neked tetszik hajrá. bár tuti megmosolyognálak az utcán..:)
2011. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem tetszik. Amúgy ezen a lányon 1 egyedi darab sincs, csak kicsit keverte az aktuális divatot a westernnel meg egy nagy adag szolival.
2011. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

nekem nagyon tetszik :) bár felűl az a kendő szerű valami az tényleg nem jó :S bár azért felvenném :)

17/L

2011. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel egy éve, de most már sikerült kialakítanom a saját stílusomat. :)

Nézegess sok olyan oldalt, mint például a lookbook( [link] ), onnan inspirációt nyerhetsz, amennyire a pénztárcád megengedi vásárolgass olyan helyeken, ahol eddig nem, vegyél olyan ruhákat, amik tetszenek, de eddig nem vetted volna fel őket valamiért.(nem az előnytelen ruhákra gondolok persze:D)

Továbbá inspirációt nyerhetsz bármiből, ha kreatív vagy, nekem sokszor a zenei ízlésemet is tükrözi egy-egy összeállításom, néha szeretek úgy felöltözni, mint a kedvenc rocksztárjaim, csak persze enyhébben és úgymond iskola-kompatibilisen... :D

Na, jól eltértem a témától... Mindenesetre ezek szerintem a segítségedre lehetnek ebben, plusz egy-két jó tanács:

mindig figyelj rá, hogy előnyös legyen az összeállításod, vagy ha nem is, de előnytelen semmiképp, és azért a színekre is(lehet, hogy idén divat a colour-blocking, azt hiszem így hívják, de szerintem az már túl feltűnő, meg nekem nem is tetszik), szóval összeillő színű ruhákat vegyél fel.

2011. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ami lemaradt(az utolsó vagyok):

ha még iskolába jársz kerüld a nagyon feltűnő ruhákat, jó dolog egyedinek lenni, de a legtöbb iskolában nem valami toleránsak, néha még a tanárok sem...

15/L

2011. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!