Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a rosszabb?

Szerintetek melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

1. Egy kövér lány gyönyörű arccal,de nagyon hájas testtel..


2. Egy jó alakú,rondácska vagy átlagos arcú lány karcsú,

formás testtel..


Bocsi tudom,hogy hülye kérdés de a b.nőmmel mindig ezen vitatkozunk és kíváncsi vagyok rá,hogy a többségnek

a test számít jobban vagy az arc!!!

Persze mind2 számít,de nem mindenkinek adatik meg,hogy szép arcú vékony lány legyen! :(


Szóval vagy egyik vagy másik... Melyik inkább???


2011. aug. 28. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindenki totál félreolvasta - a kérdés úgy szólt, hogy melyik a rosszabb, erre mindenki leírta, hogy melyik a jobb. Szerintem a a 2. a rosszabb, mert láttam már ilyen girhes, görnyedt könyvtárosnő típusokat, akikben az égvilágon semmi vonzó nem volt, és láttam már szép arcú túlsúlyosakat, de ott a pont, hogy ha ők erőt vesznek magukon és lejjebb fogynak bombanők lesznek, de ez a típus, akiről beszéltem soha az életben nem lesz szép.
2011. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!