Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort vegyek?

Milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés

Van epilátorom, de szeretnék újat venni, mert nem férek vele hozzá minden területhez. Epilálom a lábam és a hónom alját, de szeretném epilálni a bikini vonalamat is. Sajnos nem nagyon bírom epilálni magam, mert rettenetesn fáj, meg nem is férek hozzá rendesen. Olvastam már olyan epilátorokról, amiknek van külön egy védő "sapkájuk" ezekhez az érzékeny területekhez.

Írnátok konkrét epilátorokat, amik nektek beváltak ilyen célra?


2011. aug. 29. 07:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a legjobb epilátor a Philips. Nekem is Philips-em van és nagyon jó. Még a bikini vonalat is meg lehet vele csinálni. (azt nem ígérem hogy nem fog fájni)
2011. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Melyik van neked konkrétan?
2011. aug. 29. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez van,bár engem még nem vitt rá a lélek,hogy a lábaimon kívül máshol használjam :D

2011. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!