Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tescos Fila gurulós bőrönd...

Tescos Fila gurulós bőrönd mérete akkora mint a szabvány kis bőrönd, vagy kisebb?

Figyelt kérdés
Szeretném az összegyűjtött pontokból megvenni, de nem tudom, hogy mekkora lehet. Általában gurulós bőröndökből 3 méret van, nagy, közepes, kicsi. Ez megfelel a kicsi méretnek, vagy még kisebb? Aki megvette, milyen tapasztalata van? Megéri az árát?
2011. aug. 30. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ez kicsi de sztem megéri:)
2011. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a pontgyűjtős izé már lejárt, nem? úgy tudom, 28-án...
2011. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pontgyűjtés igen, de szeptember 11-ig még be lehet váltani az összegyűjtött pontokat!
2011. aug. 31. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnagyoltan lemérve 58x44x20 cm, ha ez mond valamit. Tökéletesen megfelel egy kis bőröndnek, ahogy írják is, kézipoggyásznak. Nekem már van egy nyár eleje óta, strapabíró kis jószág, szerintem megérte az árát.
2011. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!