Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselé műköröm segítség?

Brigi10 kérdése:

Zselé műköröm segítség?

Figyelt kérdés
Olcsóbbik zselét és egy 9 W os UV lámpát vettem műköröm építéshez. Előkészítem a körmeimet, felrakom az első vékony zselé réteget és lámpázok 3-5 percet, de egyszerűen nem akar megkötni. Vagyis amikor letörölném a ragacsos réteget, azzal a mozdulattal le is törlöm az egész zselét amit felvittem. Mi lehet a baj? Zselé vagy a lámpa ( lámpát használtan vettem) Egyszer fél óráig lámpáztam és akkor kötött csak meg, de ez nem normális dolog. Várom a válaszaitokat. Előre is köszönöm!
2011. aug. 30. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, mert a lámpa kitudja mennyi idős, lehet ráférne egy csőcsere. Zseléd milyen van?
2011. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lina uv zselé. Sztem inkább a lámpa miatt lehetséges. Új lámpát vegyek vagy megéri csak a csövet kicserélni benne? Köszönöm!
2011. aug. 31. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Lináról nem sok jót hallottam eddig....a csőcsere egyébként olcsó, de jobban jársz egy új lámpával. 5000ért már jót lehet venni.
2011. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. aug. 31. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 w-os lámpám van, és én sem a márkás zseléket veszem. Az alapréteget nagyon véknyam viszem fel, a felbolyhosított körömbe apró mozdulatokkal belemasszírozom, beledörzsölöm. Ezt kb. 1 percig szoktam lámpázni, és nem törlöm le, mert akkor nem fog ráragadni a kövi réteg. Kiveszem, folytatom az építgetést, színezgetsét, stb. persze a vastagabb rétegeket tovább lámpázom, de nekem 3-4 perc arra is elég. Letörölni csak a végén szoktam, fixálni, ezután már csak formára reszelgetem és fényzselézem..
2011. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vok. A körmön a zselé uv-lámpázása következtében kicsapódik a zseléből egy ragacsos réteg, ez természetes, és minden zselénél így van. Nem szabad letörölni, csak a végén, a fixálásnál. Fixálásra is árulnak szert, de gyakorlatilag az acetonmentes körömlakklemosó, szóval a 160 Ft-os is megteszi:)
2011. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül vettem egy új lámpát, ugyanúgy 9 W osat és a zselé teljesen megköt benne, kb 1-2 perc alatt. Szerintem akkor bármilyen rossz minőségű lehet a zselé, a jó lámpában meg kell kötnie. Én is csak a végén szoktam fixálni és tudom, hogy a tetején van ez a ragacsos réteg. Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget! Brigi
2011. okt. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!