Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hidrogén peroxiddal fogfehérít...

Hidrogén peroxiddal fogfehérítés otthon?

Figyelt kérdés
3% - ossal. Hallottatok már róla? Ha igen akkor pontosan hogy kell?
2011. aug. 31. 10:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Aha, a fogorvos mesélt róla. Könnyen tönkreteheted a fogaid vele, és az ínyed is.

Ez nem játék, ne szórakozz ilyennel!

2011. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1x mindenképp kiszeretném próbálni, csak nem vagyok jártas ebben a peroxidos témában, és nem tudom hol kell beszerezni/és hogy kell használni .
2011. aug. 31. 10:23
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

100forintos boltba,fodrászkellékesbe lehet kapni.azt olvastam ugyanezt használják a fogorvosok is csak töményebb %-ban.Azért nem jó ötlet,mert nagyon kell vigyázni,hogy az ínyedhez ne érjen a szer.

Egyébként elkérnek egy csomó pénzt káros fogfehérítési módszerekért,én nem mennék el.Mondják is,hogy pár napig érzékeny utána.

Lehet,hogy a szódabikarbóna is káros,de nagypapám is azzal mosott és 80évesen minden foga megvolt,majdhogynem gond se volt velük.

De szerintem ne próbáld ki a peroxidos dolgot.

2011. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
és csak rákell kenni a fogakra vagy valamivel hígítani is kell?
2011. aug. 31. 10:30
 5/29 anonim ***** válasza:
52%

Ha már mindenképp otthon csinálod, akkor vegyél otthoni fogfehérítő készletet. Muszáj ugyanis az ínyeid védeni, mert a hidrogén-peroxid ha rákerül, pl. rámossa a nyálad, teljesen szétmarja. Akkor meg cseszheted a fehér fogaid. Abban van használati útmutató, aszerint járj el.

De komolyan nem értem, hogy jut ilyen egyáltalán eszedbe. Guglizz már kicsit rá, milyen veszélyei vannak.

2011. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
Sósavval jobb hatást érnél el.
2011. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kerestem google-ban de nem találtam semmit. Valaki eltudná mondani hogy használjam pontosan?
2011. szept. 2. 21:23
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
jézusom. tudod egyáltalán mi az a H2O2? gondolom nem igazán. nyilván vmi hasonlóan értelmestől hallották róla. a H2O2 egy nagyon erős oxidálószer. ha te elkezded csak úgy magadtól használni., annak csúnya következményei lehetnek. kárt okozhat a nyálkahártyában, az ínyben, és akár a zománcban is. ha fehérebb fogakat szeretnél, fordulj fogorvoshoz!
2011. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Doruss ***** válasza:
83%

Tudom, hogy ne mazért írtad ki a kérdést, hogy kioktassanak, és megpróbáljanak lebeszélni, hanem mert segítséget vársz.

Sajnos én nem tudok erről sokat, de ha már mindenképpen fogat akarsz fehéríteni, irány a fogorvos! Gyerekjátéknak tűnik, de nagyon káros, amúgy is, hát ha még magadnak csinálod! Egy idő után teljesen elgyengítheti a fogaid szerkezetét, és fehér szín helyett áttetsző kékeset fogsz kapni. Ha pedig rámegy az ínyedre, az se lesz kellemes...

Úgyhogy inkább keress fel egy fogovost, otthon pedig próbálkozz házi praktikákkal.

2011. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
NE CSINÁLD OTTHON! Ha fogat akarsz fehéríteni menj fogorvoshoz és kérdezd meg, hogy mit csinálj. Ha esetleg mégis megcsinálod akkor tegyél fel képeket, hadd tanuljon más a te károdon!
2011. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!